"Przebudowa przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Limanowskiego nr drogi:303067T z droga gminną ul. Podjazdowa nr drogi:303099T, poprzez wyniesienie skrzyżowania w m. Skarżysko-Kam."
GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262908
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00262908/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-09 12:54
- Lokalizacja
- Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c1339fa-316f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6630008207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262908 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Limanowskiego nr drogi:303067T z droga gminną ul. Podjazdowa nr drogi:303099T, poprzez wyniesienie skrzyżowania w m. Skarżysko-Kam."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.skarzysko.pl/artykul/82/6174/zp-271-44-2021-as1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Limanowskiego nr drogi:303067T z droga gminną ul. Podjazdowa nr drogi:303099T, poprzez wyniesienie skrzyżowania w m. Skarżysko-Kam."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c1339fa-316f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262908
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001594/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Przebudowa przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Limanowskiego Nr drogi: 303067 T z drogą gminną ul. Podjazdowa Nr drogi:30309T, poprzez wyniesienie skrzyżowania w m. Skarżysko-Kam.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00238277/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.44.2021.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 483739,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Faza projektowa - opracowanie na podstawie posiadanego przez Zamawiającego Programu Funkcjonalno - Użytkowego:
a. pełnobranżowego projektu budowlano-wykonawczego w zakresie niezbędnym do
uzyskania pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót,
b. przedmiarów i kosztorysów,
c. specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót dla każdej branży
d. informacji o wymaganiach bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
e. uzyskanie niezbędnych pozwoleń, uzgodnień, decyzji wraz z ostateczną decyzją o pozwoleniu na budowę.
2.Faza wykonawcza - wykonanie robót budowlanych dot. „Przebudowy przejść dla pieszych na skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Limanowskiego Nr drogi: 303067 T z drogą gminną ul. Podjazdowa Nr drogi: 303099 T, poprzez wyniesienie skrzyżowania w miejscowości Skarżysko-Kamienna.”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta :
1. STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o. Tychów Stary 75; 27-220 Mirzec
Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 595.000,00 zł.
Biorąc powyższe pod uwagę zachodzą przesłanki do unieważnienia przedmiotowego postępowania gdyż na tym etapie postępowania Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty do kwoty najkorzystniejszej oferty.
| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |