Budowa odcinków oświetlenia ulicznego na terenie gminy Michałowice
Gmina Michałowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262518
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00262518/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-09 11:16
- Lokalizacja
- Michałowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f87e9b4-21ea-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5130060109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262518 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinków oświetlenia ulicznego na terenie gminy Michałowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Michałowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-091
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 388 57 40
1.5.8.) Numer faksu: 12 388 50 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowoce.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugmichalowice,m,344140,zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinków oświetlenia ulicznego na terenie gminy Michałowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f87e9b4-21ea-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262518
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003973/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa odcinków oświetlenia ulicznego na terenie gminy Michałowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198356/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.1.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań:
1) Budowa linii oświetlenie ulicznego wzdłuż drogi gminnej ul. Fiołkowej w m. Michałowice.
2) Budowa linii oświetlenie ulicznego wzdłuż drogi gminnej ul. Zanidzie w m. Michałowice.
3) Budowa linii oświetlenie ulicznego wzdłuż drogi gminnej ul. Krajobrazowa i Kolejowa w m. Raciborowice.
4) Budowa linii oświetlenie ulicznego wzdłuż drogi powiatowej ul. Wolska i gminnej ul. Cienista
w m. Wola Więcławska.
5) Budowa linii oświetlenie ulicznego wzdłuż drogi powiatowej ul. Zielona Dolina w m. Wilczkowice.
6) Dostawa słupów oświetleniowych oraz wymiana sterowników oświetlenia ulicznego na terenie gminy Michałowice.
2. Zakres prac w szczególności obejmuje:
1) Budowa linii napowietrznych oświetlenia ulicznego z przewodów izolowanych AsXSn 2x25mm2.
2) Budowa linii kablowych oświetlenia ulicznego z przewodów izolowanych YAKXS 4x25mm2.
3) Zawieszenie na wyznaczonych stanowiskach słupowych opraw oświetlenia ulicznego o źródle światła wykonanego w technologii led.
4) Montaż słupów oświetlenia ulicznego.
5) Montaż ograniczników przepięć.
6) Montaż szaf oświetlenia ulicznego.
7) Wykonanie uziemienia ograniczników przepięć
8) Dostawa słupów oświetleniowych
9) Montaż sterowników oświetlenia ulicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44322100-4 - Kanały kablowe
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146943,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146943,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146943,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład ogólnobudowlany i Instalacji Elektrycznych Krzysztof Wojtal
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121299028
7.3.3) Ulica: Celiny 36
7.3.4) Miejscowość: Iwanowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-095
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146943,67 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |