Budowa rurociągu wodociągowego w miejscowości Trzebnica

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica - Ergo Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00262509
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00262509/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-09 11:14
Lokalizacja
Trzebnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-045c2105-2028-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9151788769
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

Wykonawcy

1 przyznane

WŁADYSŁAW SKIBAMilicz, PL · lot 0
166 001,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262509 z dnia 2021-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa rurociągu wodociągowego w miejscowości Trzebnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica - Ergo Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021793317

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Milicka 23

1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ergo.trzebnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ergo.trzebnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ergo.trzebnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wykonywania zadań własnych gminy, służących głównie zaspokojeniu potrzeb wspólnoty samorządowej, z zakresu użyteczności publicznej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa rurociągu wodociągowego w miejscowości Trzebnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-045c2105-2028-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262509

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195235/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GZGK.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej w obrębie działek drogowych nr 35/76, 34 i 35/79 AM-38 obręb Trzebnica, na podstawie dokumentacji projektowej opracowanej przez: Projektowanie i Nadzory Antoni Polak, ul. Smoluchowskiego 32/8, 50-372 Wrocław, zwanej dalej: Jednostką Projektowania.
2. W zakres zamówienia wchodzi wykonanie między innymi następujących prac:
2.1. Dla lokalizacji w obrębie działek nr 34 i 35/79 AM-38:
 sieć z rur PEHD 100 SDR 17 o średnicy 160 mm, L=339 m,
 zasuwy kołnierzowe F 002, bezdławikowe, miękkouszczelniające – emaliowane lub epoksydowane od wewnątrz z obudową i dużą skrzynką uliczną o średnicy 100 mm – 4 szt.
 zasuwy kołnierzowe F 002, bezdławikowe, miękkouszczelniające – emaliowane lub epoksydowane od wewnątrz z obudową i dużą skrzynką uliczną o średnicy 150 mm – 1 szt.
2.2. Dla lokalizacji w obrębie działek nr 35/76 AM-38:
 sieć z rur PEHD 100 SDR 17 o średnicy 160 mm, L=258,50 m,
 zasuwy kołnierzowe F 002, bezdławikowe, miękkouszczelniające – emaliowane lub epoksydowane od wewnątrz z obudową i dużą skrzynką uliczną o średnicy 150 mm – 2 szt.
 zasuwy kołnierzowe F 002, bezdławikowe, miękkouszczelniające – emaliowane lub epoksydowane od wewnątrz z obudową i dużą skrzynką uliczną o średnicy 125 mm – 2 szt.
 hydrant nadziemny o średnicy 80 mm, zabezpieczony w przypadku złamania, wyposażony w samoczynne urządzenie odwadniające – komorę zaporową (hydrant techniczny) – 1 szt.
 rura ochronna PE 100 o średnicy 200x7,7 mm L=16,0 m.
Uwaga!
1. Przed rozpoczęciem prac budowlanych, należy zgłosić zarządcy drogi zajęcie pasa drogowego.
2. W ramach zamówienia należy wykonać również: próby szczelności, badania wydajności hydrantów, badania próbek wody, dezynfekcję rurociągu, badania zagęszczenia gruntów i zasypek, oraz wszystkie inne czynności i dokumentów niezbędnych do uzyskania odbioru końcowego oraz dopuszczenia sieci do użytkowania.
3. Po zakończeniu wszystkich prac wchodzących w zakres zamówienia, Wykonawca ma obowiązek złożyć do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zawiadomienie o zakończeniu prac wraz ze wszystkimi wymaganymi opracowaniami oraz uzyskać od tego organu dokument potwierdzający brak sprzeciwu dotyczącego użytkowania. Uzyskanie tego dokumentu będzie stanowić niezbędny element pozytywnego odbioru wykonanych prac.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią zapisy w § 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ, Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, w tym dokumentacja projektowa (projekt + STWiORB). Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym i nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166001,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421890,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166001,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU EKSPORT IMPORT Władysław Skiba

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9160001220

7.3.3) Ulica: Poziomkowa

7.3.4) Miejscowość: Milicz

7.3.5) Kod pocztowy: 56-156

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166001,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane