Przebudowa istniejących przejść dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie
Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262576
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00262576/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-09 11:32
- Lokalizacja
- Jędrzejów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-74d7a172-30c2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 299943379
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262576 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa istniejących przejść dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jędrzejowski - Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Okrzei 83
1.5.2.) Miejscowość: Jędrzejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-300
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 38 614 26
1.5.8.) Numer faksu: 41 38 611 71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpjedrzejow@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatjedrzejow.pl/bipkod/012/004/004/003
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpjedrzejow.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa istniejących przejść dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74d7a172-30c2-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262576
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003353/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.52 Przebudowa istniejącego przejścia nr 1 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 0+020
1.1.53 Przebudowa istniejącego przejścia nr 3 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 0+185
1.1.54 Przebudowa istniejącego przejścia nr 5 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 0+750
1.1.55 Przebudowa istniejącego przejścia nr 7 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 1+130
1.1.56 Przebudowa istniejącego przejścia nr 11 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 1+500
1.1.57 Przebudowa istniejącego przejścia nr 13 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 1+740
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00237025/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.451.Rb.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 166582,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa istniejącego przejścia nr 1 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 0+020, która swym zakresem obejmuje wykonanie prawidłowego, dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia dla pieszych oraz stref oczekiwania poprzez:- zakup i montaż nowego systemu oświetlenia przejść dla pieszych; źródła światła - 2 sztuki (solarne) białe, osadzone po przeciwnych stronach przejścia w celu wzajemnego uzupełnienia swojego działania
- zakup i montaż solarnego zestawu fotowoltaicznego fi 100 do znaku D-6 (2 sztuki) z czujnikiem ruchu pieszego powodującym aktywację migających lamp nad znakiem oraz przesłanie informacji do znaku na drugim pasie falą radiową i uaktywnienie lamp na drugim znaku
- wykonanie nawierzchni jezdni na przejściu w kolorze czerwonym w technologii grubowarstwowego chemoutwardzalnego nakładania z zastosowaniem elementów odblaskowych – 6 sztuk
- wykonanie nawierzchni jezdni o zwiększonej szorstkości na długości równej odległości widoczności na zatrzymanie, lecz nie mniejszej niż 20,00 m
- wymiana kostki brukowej na przejściu na płytki betonowe wskaźnikowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 27763,74 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa istniejącego przejścia nr 3 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 0+185, która swym zakresem obejmuje wykonanie prawidłowego, dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia dla pieszych oraz stref oczekiwania poprzez:- zakup i montaż nowego systemu oświetlenia przejść dla pieszych; źródła światła - 2 sztuki (solarne) białe, osadzone po przeciwnych stronach przejścia w celu wzajemnego uzupełnienia swojego działania
- zakup i montaż solarnego zestawu fotowoltaicznego fi 100 do znaku D-6 (2 sztuki) z czujnikiem ruchu pieszego powodującym aktywację migających lamp nad znakiem oraz przesłanie informacji do znaku na drugim pasie falą radiową i uaktywnienie lamp na drugim znaku
- wykonanie nawierzchni jezdni na przejściu w kolorze czerwonym w technologii grubowarstwowego chemoutwardzalnego nakładania z zastosowaniem elementów odblaskowych – 6 sztuk
- wykonanie nawierzchni jezdni o zwiększonej szorstkości na długości równej odległości widoczności na zatrzymanie, lecz nie mniejszej niż 20,00 m
- wymiana kostki brukowej na przejściu na płytki betonowe wskaźnikowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 27763,74 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa istniejącego przejścia nr 5 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 0+750, która swym zakresem obejmuje wykonanie prawidłowego, dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia dla pieszych oraz stref oczekiwania poprzez:- zakup i montaż nowego systemu oświetlenia przejść dla pieszych; źródła światła - 2 sztuki (solarne) białe, osadzone po przeciwnych stronach przejścia w celu wzajemnego uzupełnienia swojego działania
- zakup i montaż solarnego zestawu fotowoltaicznego fi 100 do znaku D-6 (2 sztuki) z czujnikiem ruchu pieszego powodującym aktywację migających lamp nad znakiem oraz przesłanie informacji do znaku na drugim pasie falą radiową i uaktywnienie lamp na drugim znaku
- wykonanie nawierzchni jezdni na przejściu w kolorze czerwonym w technologii grubowarstwowego chemoutwardzalnego nakładania z zastosowaniem elementów odblaskowych – 6 sztuk
- wykonanie nawierzchni jezdni o zwiększonej szorstkości na długości równej odległości widoczności na zatrzymanie, lecz nie mniejszej niż 20,00 m
- wymiana kostki brukowej na przejściu na płytki betonowe wskaźnikowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 27763,74 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa istniejącego przejścia nr 7 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 1+130, która swym zakresem obejmuje wykonanie prawidłowego, dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia dla pieszych oraz stref oczekiwania poprzez:- zakup i montaż nowego systemu oświetlenia przejść dla pieszych; źródła światła - 2 sztuki (solarne) białe, osadzone po przeciwnych stronach przejścia w celu wzajemnego uzupełnienia swojego działania
- zakup i montaż solarnego zestawu fotowoltaicznego fi 100 do znaku D-6 (2 sztuki) z czujnikiem ruchu pieszego powodującym aktywację migających lamp nad znakiem oraz przesłanie informacji do znaku na drugim pasie falą radiową i uaktywnienie lamp na drugim znaku
- wykonanie nawierzchni jezdni na przejściu w kolorze czerwonym w technologii grubowarstwowego chemoutwardzalnego nakładania z zastosowaniem elementów odblaskowych – 6 sztuk
- wykonanie nawierzchni jezdni o zwiększonej szorstkości na długości równej odległości widoczności na zatrzymanie, lecz nie mniejszej niż 20,00 m
- wymiana kostki brukowej na przejściu na płytki betonowe wskaźnikowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 27763,74 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa istniejącego przejścia nr 11 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 1+500, która swym zakresem obejmuje wykonanie prawidłowego, dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia dla pieszych oraz stref oczekiwania poprzez:- zakup i montaż nowego systemu oświetlenia przejść dla pieszych; źródła światła - 2 sztuki (solarne) białe, osadzone po przeciwnych stronach przejścia w celu wzajemnego uzupełnienia swojego działania
- zakup i montaż solarnego zestawu fotowoltaicznego fi 100 do znaku D-6 (2 sztuki) z czujnikiem ruchu pieszego powodującym aktywację migających lamp nad znakiem oraz przesłanie informacji do znaku na drugim pasie falą radiową i uaktywnienie lamp na drugim znaku
- wykonanie nawierzchni jezdni na przejściu w kolorze czerwonym w technologii grubowarstwowego chemoutwardzalnego nakładania z zastosowaniem elementów odblaskowych – 6 sztuk
- wykonanie nawierzchni jezdni o zwiększonej szorstkości na długości równej odległości widoczności na zatrzymanie, lecz nie mniejszej niż 20,00 m
- wymiana kostki brukowej na przejściu na płytki betonowe wskaźnikowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 27763,74 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa istniejącego przejścia nr 13 dla pieszych na ul. Feliksa Przypkowskiego w Jędrzejowie w km 1+740, która swym zakresem obejmuje wykonanie prawidłowego, dedykowanego oświetlenia przejścia dla pieszych, dojścia do przejścia dla pieszych oraz stref oczekiwania poprzez:- zakup i montaż nowego systemu oświetlenia przejść dla pieszych; źródła światła - 2 sztuki (solarne) białe, osadzone po przeciwnych stronach przejścia w celu wzajemnego uzupełnienia swojego działania
- zakup i montaż solarnego zestawu fotowoltaicznego fi 100 do znaku D-6 (2 sztuki) z czujnikiem ruchu pieszego powodującym aktywację migających lamp nad znakiem oraz przesłanie informacji do znaku na drugim pasie falą radiową i uaktywnienie lamp na drugim znaku
- wykonanie nawierzchni jezdni na przejściu w kolorze czerwonym w technologii grubowarstwowego chemoutwardzalnego nakładania z zastosowaniem elementów odblaskowych – 6 sztuk
- wykonanie nawierzchni jezdni o zwiększonej szorstkości na długości równej odległości widoczności na zatrzymanie, lecz nie mniejszej niż 20,00 m
- wymiana kostki brukowej na przejściu na płytki betonowe wskaźnikowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.5.) Wartość części: 27763,74 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Została złożona 1 oferta, która jako najkorzystniejsza otrzymała 100 pkt.
Jej wartość to 66 288,80 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 34 149,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66288,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Została złożona 1 oferta, która jako najkorzystniejsza otrzymała 100 pkt.
Jej wartość to 66 288,80 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 34 149,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66288,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Została złożona 1 oferta, która jako najkorzystniejsza otrzymała 100 pkt.
Jej wartość to 66 288,80 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 34 149,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66288,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Została złożona 1 oferta, która jako najkorzystniejsza otrzymała 100 pkt.
Jej wartość to 66 288,80 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 34 149,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66288,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Została złożona 1 oferta, która jako najkorzystniejsza otrzymała 100 pkt.
Jej wartość to 66 288,80 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 34 150,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66288,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Została złożona 1 oferta, która jako najkorzystniejsza otrzymała 100 pkt.
Jej wartość to 66 288,80 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 34 150,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66288,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66288,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Projekt realizowany w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |