"Wykonanie modernizacji miejsc postojowych wzdłuż ulicy Wiłkomirskiego"
Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00262323
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00262323/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-09 10:26
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12907460-274b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6112763864
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00262323 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Wykonanie modernizacji miejsc postojowych wzdłuż ulicy Wiłkomirskiego"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów
1.3.) Oddział zamawiającego: MZDiM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363294530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ptasia 2 a
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 64 200 33
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.mzdim@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mzdim.bip.jeleniagora.pl/?cid=1
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzdim_jelenigora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Wykonanie modernizacji miejsc postojowych wzdłuż ulicy Wiłkomirskiego"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12907460-274b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00262323
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007654/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Wykonanie modernizacji miejsc postojowych wzdłuż ulicy Wiłkomirskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00222462/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZDiM-P.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 180392,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie nawierzchni miejsc postojowych dla samochodów osobowych wzdłuż ulicy Wiłkomirskiego w Jeleniej Górze na działkach ewidencyjnych o numerach 27/1 AM 31, 1/49 oraz 1/56 AM 33 wszystkie obręb 0060, zgodnie z załączonym planem orientacyjnym oraz PZT w ramach zadania pn.: „Wykonanie modernizacji miejsc postojowych wzdłuż ulicy Wiłkomirskiego”.
Parametry techniczne inwestycji:
powierzchnia parkingu – ok. 780 m2, z czego:
- 726 m2 to powierzchnia miejsc ogólnodostępnych,
- 54 m2 to powierzchnia miejsc dla osób niepełnosprawnych (3 stanowiska),
-długość parkingu– 175 m
- wymiar stanowisk postojowych ogólnodostępnych – szerokość 2,50 m, długość zmienna: od 4,55 do 4,66 m,
- wymiar stanowisk postojowych dla osób niepełnosprawnych – szerokość 3,60 m, długość zmienna: od 4,55 do 4,66 m,
- nawierzchnia:
- stanowiska ogólnodostępne - płyty ażurowe betonowe podwójnie zbrojone (nawierzchnia przepuszczalna),
- stanowiska dla niepełnosprawnych- betonowa kostka brukowa.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożone oferty przewyższają środki finansowe, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 326527,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 597000,00 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |