„Olechowski las aktywności i zabawy” budowa placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska, elementów małej architektury ETAP I
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00263485
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00263485/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-09 14:51
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29a648fd-323d-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00263485 z dnia 2021-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Olechowski las aktywności i zabawy” budowa placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska, elementów małej architektury ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Olechowski las aktywności i zabawy” budowa placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska, elementów małej architektury ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29a648fd-323d-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00263485
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000922/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Olechowski Las Aktywności i Zabawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00241448/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-II.271.100.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Budowa placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska, elementów małej architektury na terenie działki numer 53/65, obręb W-35 w Łodzi – Etap I
Szczegółowy opis robót budowlanych stanowią projekty budowlane pn:
„Olechowski las aktywności i zabawy” budowa placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska, elementów małej architektury i miejsc postojowych przy ul. Wojewódzkiego w Łodzi, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót pn: „Olechowski las aktywności i zabawy” budowa placu zabaw, siłowni plenerowej, boiska, elementów małej architektury i miejsc postojowych przy
ul. Wojewódzkiego w Łodzi, opracowane przez Pracownie Projektową ARANŻ, ul. Kurczaki 25/7, 93-322 Łódź (autor mgr inż. arch. Piotr Siwecki),
Przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia publicznegoz uwagi na fakt, iż do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 05.11.2021 r. do godz. 09:00 nie złożono żadnej oferty.
| 2021-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |