Remont nawierzchni jezdni drogi powiatowej 5608S na odcinku w Szczerbicach i Gaszowicach

Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00263468
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00263468/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-09 14:46
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4ee9c11-227f-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6422599376
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowej

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON TETLAĆwiklice, PL · lot 0
162 519,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00263468 z dnia 2021-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni jezdni drogi powiatowej 5608S na odcinku w Szczerbicach i Gaszowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276285655

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jankowicka 49

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 4227478

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp.zamowienia@powiatrybnicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdp.powiatrybnicki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.zdp.powiatrybnicki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni jezdni drogi powiatowej 5608S na odcinku w Szczerbicach i Gaszowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4ee9c11-227f-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00263468

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001041/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont nawierzchni jezdni drogi powiatowej 5608S na odcinku w Szczerbicach i Gaszowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198739/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP-SDMiB.2500.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni jezdni, polegający na wymianie zużytej warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni na odcinku długości 350 m, na drodze powiatowej
nr 5608S w Gaszowicach i Szczerbicach poprzez wykonanie m.in.:
a) frezowania nawierzchni asfaltowej na zimno przy użyciu frezarki (z odwozem kory) śred. głęb. 6 cm – 2455 m2;
b) mechanicznego oczyszczenia sfrezowanej nawierzchni jezdni przed ułożeniem warstwy ścieralnej – 2455 m2;
c) skropienie nawierzchni asfaltem drogowym – 2455 m2;
d) ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – asfaltowej AC11S grub. 6 cm
– 2455 m2,
e) montaż taśmy asfaltowo – kauczukowej na złączach poprzecznych i podłużnych – 414 m;
f) regulację pionową studzienek ściekowych – 9 sztuk;
g) ręczne malowanie linii na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych – 22,3 m2;
h) mechaniczne malowanie linii segregacyjnych ciągłych i przerywanych farbami akrylowymi – 87 m2.

2) szczegółowy zakres zamówienia został opisany w dokumentacji, stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ (przedmiar robót oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR));
3) roboty powinny być prowadzone w sposób zapewniający przejazd i dojście do obiektów zlokalizowanych w ciągu drogi;
4) wykonawca w zakresie prowadzonych robót będzie prowadził gospodarkę odpadami i ponosił odpowiedzialność z tego tytułu; każdy odpad i materiał uzyskany z frezowania nawierzchni musi być zagospodarowany zgodnie z obowiązującymi przepisami;
5) przed przystąpieniem do robót, wykonawca na własny koszt zobowiązany jest do opracowania i uzyskania zatwierdzenia projektu zmiany organizacji ruchu na czas prowadzenia robót zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonania nadzoru nad tym zarządzaniem (Dz.U. z 2017 r. poz. 784); do wykonawcy należy również wprowadzenie czasowej organizacji ruchu, koszt oznakowania robót i utrzymywanie go w należytym stanie przez cały okres trwania robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162519,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243640,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162519,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGRÓD Szymon Tetla

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381360105

7.3.3) Ulica: Męczenników Ośw. 37A

7.3.4) Miejscowość: Ćwiklice

7.3.5) Kod pocztowy: 43-229

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162519,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane