Modernizacja budynku z zakresie remontu dachu budynku Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie,

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00156373
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00156373/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-21 08:14
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4d4b1dac-2ec7-4ba9-8b19-8af4cd3bdcb7
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja dachówRoboty budowlaneRoboty przy wznoszeniu rusztowańWznoszenie rusztowańDemontaż rusztowańRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

Wykonawcy

1 przyznane

JAN RUSINLubin, PL · lot 0
399 998,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00156373 z dnia 2025-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku z zakresie remontu dachu budynku Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku z zakresie remontu dachu budynku Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d4b1dac-2ec7-4ba9-8b19-8af4cd3bdcb7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00156373

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024924/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont dachu budynku Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00079666

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.03.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja budynku Zespołu Szkół Politechnicznych w Głogowie, w zakresie remontu dachu, w ramach programu Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, Edycja 2RPOZ/2023/6425/PolskiLad
2. Budynek znajduje się na obszarze objętym ochroną konserwatorską i jest wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków Nieruchomych pod nr 12. Przewidziane do realizacji prace wymagają nadzoru oraz odbioru przez Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
3. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie robót na dachu głównym i mansardy południowe, tj.:
1) przełożenie pokrycia z dachówki ceramicznej w koronkę podwójnie na sucho z uzupełnieniem dachówek.
2) częściową wymianę uszkodzonego łacenia.
3) częściową wymianę uszkodzonej membrany i kontrłat
4) wymianę wszystkich obróbek blacharskich na nowe z blachy tytanowo - cynkowej z wykonaniem dodatkowo pasa nadrynnowego
5) wymianę rynien na rynny fi 150 mm z blachy tytanowo - cynkowej
6) wymianę instalacji odgromowej na dachu
7) wymianę 7 szt okien połaciowych typu "wole oko"
8) wymianę ławy kominiarskiej i stopni
9) wymianę kominków wywiewek na systemowe kominki ceramiczne z odpływem
10) uzupełnienie tynków i malowanie kominów nad dachem
11) rusztowania i zabezpieczenia do robót dachowych.
4. Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, STWiORB oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45262110-5 - Demontaż rusztowań

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399998,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399998,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBLACH Jan Rusin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371937472

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 14B

7.3.4) Miejscowość: Lubin

7.3.5) Kod pocztowy: 59-300

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399998,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane