„Przebudowa drogi powiatowej nr 2313W – ul. Nowowiejska w Mławie”
Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00263924
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00263924/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-10 08:34
- Lokalizacja
- Mława, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5efd4739-2bfd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5691581478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00263924 z dnia 2021-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej nr 2313W – ul. Nowowiejska w Mławie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Roweckiego "Grota" 10
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdmlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdmlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdmlawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 2313W – ul. Nowowiejska w Mławie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5efd4739-2bfd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00263924
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004384/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 2313W - ul. Nowowiejska w Mławie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230786/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.DT.2310.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w rozumieniu art. 7 pkt. 21, polegające na
zaprojektowaniu i wykonaniu robót budowlanych (formuła „zaprojektuj i wybuduj”) w zakresie
przebudowy drogi powiatowej nr 2313W – stanowiącej ulice Nowowiejską w Mławie.
W ramach zadania należy opracować dokumentację projektową wraz z pełnieniem nadzoru
autorskiego oraz uzyskaniem niezbędnych decyzji do realizacji robót budowlanych oraz
wykonać roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi powiatowej nr 2313W poprzez budowę
chodnika po południowo-wschodniej stronie ulicy oraz ułożenie nowej nakładki z mieszanki typu
SMA na jezdni.
Opracowanie obejmuje odcinek leżący w ciągu drogi powiatowej nr 2313W relacji Mława –
Dębsk – Dzierzgowo, biegnący od Ronda Solidarności do granicy pasa drogowego drogi
powiatowej nr 2313W przed skrzyżowaniem z drogą krajową nr 7.
Inwestycja zlokalizowana jest we wschodniej części miasta Mława w powiecie mławskim na
terenie województwa mazowieckiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważnia się na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp, który stanowi:„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła jedna oferta:
KRUSZ-BET PLUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.,
Uniszki Zawadzkie 128,
06-513 Wieczfnia Kościelna za kwotę netto 535 343,40 zł
i brutto 658 472,38 zł. Oferta ta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c ustawy Pzp.
Z uwagi na brak innych ofert w postępowaniu, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2021-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |