„Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"

Miasto i Gmina Piekoszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00263594
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00263594/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-09 15:24
Lokalizacja
Piekoszów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-133a902a-1d35-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9591478926
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00263594 z dnia 2021-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIEKOSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010599

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Częstochowska 66A

1.5.2.) Miejscowość: Piekoszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-065

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@piekoszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piekoszow.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.piekoszow.biuletyn.net/?bip=1&cid=1123&bsc=N oraz https://miniportal.uzp.gov.pl.

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-133a902a-1d35-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00263594

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004277/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kniaziowej w Rykoszynie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192249/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.2.11.2021.PK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 549847,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu robót budowlanych dotyczących przebudowa drogi wewnętrznej na dł. 790m w msc. Rykoszyn zlokalizowanej na dz. 380 i 392 oraz dwóch zjazdów publicznych z drogi powiatowej nr 484T zlokalizowanych na działce nr 405. Zasadniczymi i najistotniejszymi elementami rozbudowy drogi są:
 roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
 roboty ziemne – wykonanie wykopów i nasypów,
 budowa nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni
 przebudowa dwóch zjazdów publicznych z drogi powiatowej nr 0484T,
 przebudowa kolidującej sieci elektrycznej niskiego napięcia – przesunięcie 2 słupów, przełożenie linii podziemnej o łącznej długości 124m,
 zabezpieczenie sieci elektrycznej rurami osłonowymi,
 zabezpieczenie sieci teletechnicznej rurami osłonowymi.

2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej zał. nr 1 do SWZ, na którą składają się: dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót, opis techniczny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 200 000,00 zł. Zważywszy, że ceny wszystkich ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a przy tym Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny ofert, postępowanie podlega unieważnieniu, na podstawie art. 255 pkt 3 w zw. z art. 266 ustawy-PZP.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 782988,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1051650,00 PLN

2021-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane