Zagospodarowanie terenu ogrodu terapeutycznego przy ul. Sikorskiego w Gliwicach (II)
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00264047
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00264047/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-10 09:18
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2bc85189-37d6-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00264047 z dnia 2021-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu ogrodu terapeutycznego przy ul. Sikorskiego w Gliwicach (II)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 322310031
1.5.8.) Numer faksu: 322310032
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuk.bip.gliwice.eu/zamowieniaPubliczne/127171.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu ogrodu terapeutycznego przy ul. Sikorskiego w Gliwicach (II)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bc85189-37d6-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264047
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000492/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Zagospodarowanie terenu ogrodu terapeutycznego przy ul. Sikorskiego w Gliwicach (II)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00249492/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.88.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje:
wykonanie prac w zakresie zagospodarowania terenu ogrodu terapeutycznego działka nr 1683, obręb Sośnica, przy ul. W. Sikorskiego w Gliwicach.
Inwestycja swoim zakresem obejmować będzie:
1. Roboty wytyczeniowe
- roboty rozbiórkowe
- roboty ziemne - usunięcie warstwy gleby (humusu)
- koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża - wykopy
- podbudowa i ulepszone podłoże z gruntu lub kruszywa stabilizowanego cementem
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
- nawierzchnia z kostki betonowej
- obrzeża betonowe i krawężniki
2. Montaż elementów małej architektury
- pergola wraz z murkami w formie ławek
- altana ogrodowa
- szklarnia ogrodowa
- rabaty ogrodowe
- poidełko dla ptaków, karmniki i budki lęgowe
- domki dla robaczków
- ławki i kosze na śmieci
- huśtawki
- bujaczek / kiwaczek
- piaskownica
3. Nasadzenia zieleni ozdobnej
4. Wykonanie robót instalacyjno-elektrycznych
- zabudowa słupków i słupów wraz z fundamentami,
- linie kablowe 0,4 kV ziemne,
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego na słupach, w altanie i na pergoli,
- ułożenie kanalizacji teletechnicznej
Wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, według opracowanego projektu budowlano - wykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało ogłoszone w dniu 28.10.2021 r. Termin składania ofert upływa w dniu 15.11.2021 r. W toku postępowania wynikło, że Zamawiający nie posiada środków finansowych na realizację zamówienia. W związku z powyższym zasadne jest unieważnienie postępowania na tym etapie, ponieważ dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.| 2021-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |