"Przebudowa drogi gminnej ul. Mickiewicza w Trzcińsku-Zdroju"

GMINA TRZCIŃSKO-ZDRÓJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00264288
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00264288/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-10 10:19
Lokalizacja
Trzcińsko-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8023130f-2811-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8581731665
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA USŁUG ROLNYCH ROL-BUDTrzcińsko-Zdrój, PL · lot 0
1 560 320,63 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00264288 z dnia 2021-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi gminnej ul. Mickiewicza w Trzcińsku-Zdroju"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZCIŃSKO-ZDRÓJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684835

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 15

1.5.2.) Miejscowość: Trzcińsko-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-510

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 4148 088

1.5.8.) Numer faksu: 91 4148103

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@trzcinsko-zdroj.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.trzcinsko-zdroj.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/trzcinsko_zdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Do zakresu działania gminy należą wszystkie sprawy publiczne o znaczeniu lokalnym, niezastrzeżone ustawami i na rzecz innych podmiotów.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Przebudowa drogi gminnej ul. Mickiewicza w Trzcińsku-Zdroju"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8023130f-2811-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264288

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006504/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej wraz z przyłączem kanalizacyjnym przy ul. Mickiewicza

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00226152/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.5.2021.IRG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1560320,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotowa inwestycja obejmuje przebudowę drogi o długości około 436 m odcinka ulicy Mickiewicza w Trzcińsku-Zdroju. Początek odcinka łączy się z ul. Cmentarną. Wzdłuż drogi znajduje się pojedyncza zabudowa jednorodzinna. Po południowej stronie drogi znajduje się cmentarz.
Ze względu na istniejącą nawierzchnię drogę można podzielić na cztery odcinki. Odcinek pierwszy od skrzyżowania z ul. Cmentarną do posesji nr 4 nawierzchnia
z mieszanki mineralno-asfaltowej. Odcinek drugi od wjazdu na posesje nr 4 do granicy dz. ewid. nr 191 i 126/2 destrukt (przekrusz) asfaltowy wymieszany z kruszywem. Odcinek trzeci od granicy dz. ewid. nr 191 i 126/2 do wjazdu na posesje nr 6 nawierzchnia z kostki kamiennej (pas od strony cmentarza) oraz kruszywa łamanego (pas przeciwległy). A odcinek czwarty od wjazdu na posesje nr 6 do końca opracowania to nawierzchnia zbudowana z gruzu z domieszka kamieni.
Planowane przedsięwzięcie jest inwestycją o charakterze liniowym (komunikacyjnym). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Dokumentacji Technicznej – branża drogowa stanowiącej załącznik do SWZ
Branża sanitarna i wodociągowa- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się Dokumentacji Technicznej -branża sanitarna stanowiącej załącznik do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1560320,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1560320,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1560320,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty innowacyjne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Usług Rolnych "ROL-BUD"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8580003366

7.3.3) Ulica: Ceglana 8

7.3.4) Miejscowość: Trzcińsko-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 74-510

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1560320,63 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2021-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane