Budowa ogólnodostępnej strefy rekreacyjno – turystycznej w m. Bieszkowice

Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00264064
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00264064/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-10 09:23
Lokalizacja
Gościcino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0515463-2761-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5882423750
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00264064 z dnia 2021-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnej strefy rekreacyjno – turystycznej w m. Bieszkowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo

1.3.) Oddział zamawiającego: BCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366215837

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Drzewiarza 2

1.5.2.) Miejscowość: Gościcino

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-241

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: centrumkultury@bckgw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bckgw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.ugwejherowo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogólnodostępnej strefy rekreacyjno – turystycznej w m. Bieszkowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0515463-2761-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00164827/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa ogólnodostępnej strefy rekreacyjno - turystycznej w miejscowości Bieszkowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Bursztynowy Pasaż"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00223777/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZPiFZ.271.51.2021.MW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 101708,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa I etapu strefy rekreacyjno – turystycznej,
zlokalizowanej w sołectwie Bieszkowice przy ul. Szkolnej, dz. Nr 13.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) roboty ziemne, wykonanie nawierzchni zgodnie z dokumentacją;
2) budowę amfiteatru, która obejmuje budowę sceny z desek kompozytowych;
3) budowę siedzisk z pni drewnianych;
4) budowę ław z bali;
5) budowę schodów zewnętrznych;
6) wyposażenie obiektu w małą architekturę tj. kosze na śmieci;
7) dostawę i montaż regulaminu placu zabaw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213000 PLN

2021-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane