Budowa schodów i slipów do transportu kajaków na miejscach biwakowania na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego
Drawieński Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00264466
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00264466/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-10 11:04
- Lokalizacja
- Drawno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e6aee94-1c4a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5941600692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00264466 z dnia 2021-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa schodów i slipów do transportu kajaków na miejscach biwakowania na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Drawieński Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321169489
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśników 2
1.5.2.) Miejscowość: Drawno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-220
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpn@dpn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.dpn.pl/index.php?id=123&rp=11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa schodów i slipów do transportu kajaków na miejscach biwakowania na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e6aee94-1c4a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264466
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012527/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa schodów i slipów do transportu kajaków na miejscach biwakowania na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189948/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA-3362/21jm
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 138511,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
BUDOWA SCHODÓW I SLIPU DO TRANSPORTU KAJAKÓW NA MIEJSCU BIWAKOWANIA DRAWNIKRoboty polegają na remoncie istniejącego obiektu w zakresie wymiany konstrukcji i pokładu slipu oraz schodów z drewna dębowego.
Roboty należy wykonać zgodnie z przedmiarem robót i projektem stanowiącym załącznik nr 9.1 do SWZ. W/w prace wykonać należy zgodnie ze STWiOR stanowiącym załącznik nr 9.4
4.5.3.) Główny kod CPV: 45242110-9 - Budowa obiektów do wodowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 18086,49 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
BUDOWA SCHODÓW I SLIPU DO TRANSPORTU KAJAKÓW NA MIEJSCU BIWAKOWANIA BARNIMIERoboty polegają na remoncie istniejącego obiektu w zakresie wymiany konstrukcji i pokładu slipu oraz schodów z drewna dębowego.
Roboty należy wykonać zgodnie z przedmiarem robót i projektem stanowiącym załącznik nr 9.2 do SWZ. W/w prace wykonać należy ze STWiOR stanowiącym załącznik nr 9.4.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45242110-9 - Budowa obiektów do wodowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 67923,94 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
BUDOWA SCHODÓW I SLIPU DO TRANSPORTU KAJAKÓW NA MIEJSCU BIWAKOWANIA PSTRĄGRoboty polegają na remoncie istniejącego obiektu w zakresie wymiany konstrukcji i pokładu slipu oraz schodów z drewna dębowego.
Roboty należy wykonać zgodnie z przedmiarem robót i projektem stanowiącym załącznik nr 9.3 do SWZ. W/w prace wykonać należy ze STWiOR stanowiącym załącznik nr 9.4.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45242110-9 - Budowa obiektów do wodowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 52500,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 255 pkt. 3, art. 255 pkt 2, cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, oferent nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych, oferta nie została podpisana zgodnie z warunkami opisanymi w SWZ tj. w formie elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym/osobistym/kwalifikowalnym podpisem elektronicznym.
Liczba złożonych ofert: 3.
Odrzucona oferta a tym samym wykluczony wykonawca: FHU MarNet Marcin Niezgoda, ul. Dworcowa 9/1, 78-540 Kalisz Pomorski.
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 226 ust.1 pkt. 6 oferta nie została podpisana zgodnie z warunkami opisanymi w SWZ tj. w formie elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym/osobistym/kwalifikowalnym podpisem elektronicznym.
Odrzucona oferta a tym samym wykluczony wykonawca: IMSTUDIO.PL Agencja Reklamowa/Producent Reklam, ul. Grunwaldzka 178, 33-300 Nowy Sącz.
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 226 ust.1, pkt 2 lit. c oferent nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych.
Oferta M-BUD Michał Żurawski, Zieleniewo 21C, 73-240 Bierzwnik, uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 255 pkt. 3, cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 255 pkt. 3, art. 255 pkt 2, cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, oferent nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych, oferta nie została podpisana zgodnie z warunkami opisanymi w SWZ tj. w formie elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym/osobistym/kwalifikowalnym podpisem elektronicznym.
Liczba złożonych ofert: 4.
Odrzucona oferta a tym samym wykluczony wykonawca: FHU MarNet Marcin Niezgoda, ul. Dworcowa 9/1, 78-540 Kalisz Pomorski.
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 226 ust.1 pkt. 6 oferta nie została podpisana zgodnie z warunkami opisanymi w SWZ tj. w formie elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym/osobistym/kwalifikowalnym podpisem elektronicznym.
Odrzucona oferta a tym samym wykluczony wykonawca: IMSTUDIO.PL Agencja Reklamowa/Producent Reklam, ul. Grunwaldzka 178, 33-300 Nowy Sącz, oraz Tomasz Pakuła, Jacnia 55, 22-442 Adamów.
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 226 ust.1, pkt 2 lit. c oferent nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych.
Oferta M-BUD Michał Żurawski, Zieleniewo 21C, 73-240 Bierzwnik, uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 255 pkt. 3, cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 255 pkt. 3, art. 255 pkt 2, cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, oferent nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych, oferta nie została podpisana zgodnie z warunkami opisanymi w SWZ tj. w formie elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym/osobistym/kwalifikowalnym podpisem elektronicznym.
Liczba złożonych ofert: 3.
Odrzucona oferta a tym samym wykluczony wykonawca: FHU MarNet Marcin Niezgoda, ul. Dworcowa 9/1, 78-540 Kalisz Pomorski.
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 226 ust.1 pkt. 6 oferta nie została podpisana zgodnie z warunkami opisanymi w SWZ tj. w formie elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym/osobistym/kwalifikowalnym podpisem elektronicznym.
Odrzucona oferta a tym samym wykluczony wykonawca: IMSTUDIO.PL Agencja Reklamowa/Producent Reklam, ul. Grunwaldzka 178, 33-300 Nowy Sącz.
Uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 226 ust.1, pkt 2 lit. c oferent nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowych środków dowodowych.
Oferta M-BUD Michał Żurawski, Zieleniewo 21C, 73-240 Bierzwnik, uzasadnienie prawne i faktyczne: art. 255 pkt. 3, cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
| 2021-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |