Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Piotrkowskiej 64 w Gdańsku wraz z infrastrukturą.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00264970
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00264970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-10 12:47
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e1b2f797-21cc-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5832677715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWindy mechanicznePrzygotowanie terenu pod budowęUsługi w zakresie konserwacji wind

Wykonawcy

1 przyznane

"BUDREM-RYBAK" Sp. z o.o. Sp.k.Luzino, PL · lot 0
8 345 010,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00264970 z dnia 2021-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Piotrkowskiej 64 w Gdańsku wraz z infrastrukturą.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Motława" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192043457

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczygla 1

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-742

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 583203748

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@tbsmotlawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbsmotlawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tbs_motlawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Towarzystwo Budownictwa Społecznego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przedmiotem Zamówienia jest budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Piotrkowskiej 64 w Gdańsku wraz z infrastrukturą.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1b2f797-21cc-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012397/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 9B przy ul. Piotrkowskiej 64 w Gdańsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00197564/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 06/DI/21/KŁ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 6429762,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie prac przygotowawczych placu budowy, robót budowlanych obejmujących budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego Unruga 9B wraz z boksami garażowymi, instalacjami wewnętrznymi, windą osobową, sieci kanalizacji deszczowej, z przyłączami: wodociągowym, kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej, elementami małej architektury z docelowym ukształtowaniem, zagospodarowaniem, oświetleniem terenu i zielenią oraz na usługę pełnienia serwisu windy osobowej, systemu oddymiania klatki schodowej, zbiorczego systemu anten do odbioru telewizji, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, przeciwpożarowego wyłącznika prądu i pielęgnacji zieleni. Roboty realizowane będą w Gdańsku przy ulicy Piotrkowskiej 64 na działkach nr 10/303, 10/306 i 10/307 obręb 74 będących własnością Zamawiającego, oraz na wszelkich innych na których będzie przebiegała infrastruktura towarzysząca wraz z wszelkimi robotami tymczasowymi i towarzyszącymi. Budynek jednoklatkowy z sześcioma kondygnacjami nadziemnymi 30 mieszkaniami z 6 garażami wbudowanymi jednostanowiskowymi. Pierwsza kondygnacja piwniczno-garażowa, pozostałe pięć kondygnacji mieszkalnych. Powierzchnia zabudowy 336,8 m2, powierzchnia użytkowa budynku 1728,8 m2, powierzchnia użytkowa pomieszczeń lokali mieszkalnych 1313,5 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42416130-5 - Windy mechaniczne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8345010,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8345010,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8345010,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BUDREM-RYBAK" Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000400993

7.3.3) Ulica: Krótka 1

7.3.4) Miejscowość: Luzino

7.3.5) Kod pocztowy: 84-242

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

tynki, posadzki, instalacje sanitarne wewnętrzne, instalacje elektryczne, dostawa i montaż wind osobowych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8345010,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2021-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane