Usługi szkoleniowe, realizowane w ramach projektu pt. "Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach"
Uniwersytet Śląski w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00265686
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-10 14:51
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340197134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
10 przyznanych
ANNA KORNACKASzczecin, PL
13 593 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
6900 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
47 886 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
8900 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
47 610 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
8900 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
24 702 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
5970 PLNANNA KORNACKASzczecin, PL
13 593 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
7900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.