Remont drogi leśnej nr 54/2 w leśnictwie Czerwona Wola, o nr inwentarzowym 242/276
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SIENIAWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00265253
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00265253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-10 13:39
- Lokalizacja
- Sieniawa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8c0c220-3646-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7940003363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00265253 z dnia 2021-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi leśnej nr 54/2 w leśnictwie Czerwona Wola, o nr inwentarzowym 242/276
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO SIENIAWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650017187
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 11
1.5.2.) Miejscowość: Sieniawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-530
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sieniawa@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sieniawa.krosno.lasy.gov.pl/en/witamy
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_sieniawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi leśnej nr 54/2 w leśnictwie Czerwona Wola, o nr inwentarzowym 242/2762.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8c0c220-3646-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00265253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00052188/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont drogi leśnej nr 54/2 w leśnictwie Czerwona Wola, o nr inwentarzowym 242/276.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00246137/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi leśnej nr 54/2, nr inwentarzowy 242/276 stanowiącej bezpośredni dojazd do leśniczówki leśnictwa Czerwona Wola. Remontowi podlegać będzie odcinek drogi leśnej w km 0+000 do km 0+920, zlokalizowanej na działkach ewidencyjnych nr 72, 1141 gm. Sieniawa, obręb Sieniawa Obszar wiejski, położonej w m. Czerwona Wola, które stanowią własność Skarbu Państwa będące w zarządzie PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwa Sieniawa.
Droga ma charakter drogi leśnej głównej, remont polegać będzie na wykonaniu robót budowlanych:
a) odtworzeniu warstw konstrukcyjnych fragmentu nawierzchni o największym stopniu uszkodzenia w km 0+000 do 0+920:
b) remoncie nawierzchni w km 0+000 do 0+920
c) wykonaniu robót budowlanych na skrzyżowaniach i zjazdach
d) wykonaniu robót uzupełniających
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został opisany w przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 2 do niniejszej SWZ, mapa poglądowa została zawarta w załączniku nr 2 do SWZ, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne i faktyczneUzasadnienie prawne unieważnienia postępowania – art. 255 pkt 1) z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.):
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
1) nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania – w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2021-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |