Modernizacja parteru budynku C w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Łomży

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00265570
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00265570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-10 14:34
Lokalizacja
Łomża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3581f6fd-1f7f-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7181658438
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie płytek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00265570 z dnia 2021-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja parteru budynku C w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Łomży

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000833295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Polna 16

1.5.2.) Miejscowość: Łomża

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 862150318

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ppplomza@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://lcre-lomza.webd.pl/ppp2.webd.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip-lomza.pl/ppp2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja parteru budynku C w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3581f6fd-1f7f-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00265570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00193049/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Adaptacja pomieszczeń - prace remontowo-budowlane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Kształcenie zawodowe szansą na lepszy start w dorosłość”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194303/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPP2/RPOWP/K1/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 137853,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja parteru budynku C w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży, w ramach projektu Kształcenie zawodowe szansą na lepszy start w dorosłość”, Działanie 3.3.1, RPO Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Opis robót: część budowlana, część sanitarna i część elektryczna zawarta jest w rozdziale IV SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431000-7 - Kładzenie płytek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2021-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane