Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu

Miasto Inowrocław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00266203
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00266203/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-12 08:46
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5eed61e9-325f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
5562638408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00266203 z dnia 2021-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 35 55 250

1.5.8.) Numer faksu: 52 35 55 233

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eed61e9-325f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00266203

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001086/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa parkingów (al. Niepodległości)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240971/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym (ogłoszenie o zamówieniu z dnia 24.08.2021 r. nr 2021/BZP 00157957/01 nie złożono żadnej oferty.
Ponadto w odpowiedzi na zaproszenie do złożenia oferty w trybie negocjacji bez ogłoszenia (wszczęte 13.09.2021 r.) również nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.80.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakres zamówienia wchodzi:
1) wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych;
2) wycinka 7 drzew kolidujących z przedmiotem zamówienia;
3) budowa kanalizacji deszczowej z włączeniem w drogę wewnętrzną – demontaż kratek ściekowych, kolektor żelbetowy śr. 200 mm, 3 studnie rewizyjne, wykonanie kratki ściekowej;
4) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni parkingu oraz jezdni manewrowej: warstwa odsączająca, stabilizacja podłoża cementem, podbudowa betonowa, nawierzchnia z kostki betonowej;
5) położenie krawężników i oporników betonowych;
6) wykonanie humusowania terenu wraz z obsianiem trawą;
7) regulacja wysokościowa urządzeń obcych;
8) oznakowanie drogowe – poziome i pionowe;
9) sadzenie zastępcze 10 drzew (w miejscach wskazanych przez Zamawiającego) - przez trzy lata od odbioru przedmiotu zamówienia, po zasadzeniu podlewanie w zależności od potrzeb, nie mniej jak 12x w okresie wegetacji, 1x wiosną nawożenie nawozem mineralnym o przedłużonym działaniu, 1x w roku wykonanie cięcia pielęgnacyjnego (korygującego), usuwanie odrostów korzeniowych w zależności od potrzeb lecz nie mniej niż 2x w roku, wymiana wiązań, poprawienie i uzupełnienie palików przy drzewach w razie potrzeby, przycięcie koron, wymiana uschniętych drzew, jesienią kopczykowanie oraz wiosenne rozgarnięcie kopczyków i wykonanie misek, po trzech latach przekazanie drzew Zamawiającemu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważnienie następuje na podstawie art. 255 pkt 8 Pzp, ponieważ negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wykonawca odmówił wykonania pielęgnacji posadzonych drzew, wymaganej przez Zamawiającego w zaproszeniu do negocjacji.
2021-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane