Modernizacja i dróg i chodników na terenie Gminy Resko – przejście tunelowe ul. Parkowa i ul. 1 Maja w Resku
GMINA RESKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00265273
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00265273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-10 13:42
- Lokalizacja
- Resko, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c13588d4-362a-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 2530307954
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00265273 z dnia 2021-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i dróg i chodników na terenie Gminy Resko
– przejście tunelowe ul. Parkowa i ul. 1 Maja w Resku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RESKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684456
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Resko
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-315
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@resko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/resko
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/5271061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i dróg i chodników na terenie Gminy Resko– przejście tunelowe ul. Parkowa i ul. 1 Maja w Resku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c13588d4-362a-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00265273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000709/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00245284/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Modernizacja przejścia tunelowego między ulicą Parkową i Borków w miejscowości Resko, na terenie dz. nr 391/2, 398/2 obręb Resko.
Szczegółowy zakres zlecenia obejmuje SWZ oraz przedmiar w tym:
a) przebudowę istniejącej zniszczonej drogi o nawierzchni wykonanej z betonu cementowego na nową nawierzchnie wykonaną z kostki kamiennej granitowej szarej rzędowej prostopadłościennej 10/10/10cm (ciętej i płomieniowanej).
b) budowę oraz wymianę istniejących zniszczonych obrzeży, regulację pionową studni rewizyjnych kanalizacji sanitarnej oraz deszczowej, studni telekomunikacyjnych, studni oraz zaworów wodociągowych, zaworów gazowych
c) przestawienie dwóch istniejących oraz zakup i montaż jednego dodatkowego słupka stanowiącego zaporę drogową, na wzór istniejących.
2) Zagospodarowanie terenu dz. nr 170/1, 771 wraz z przebudową części działki drogowej nr 164 obr. Resko:
Szczegółowy zakres zlecenia obejmuje projekt oraz SWZ w tym:
a) roboty rozbiórkowe
b) roboty ziemne
c) obniżenie krawężników betonowych
d) wykonanie podbudowy pod nawierzchnie utwardzoną z kostki granitowej,
e) wykonanie warstwy ścieralnej z kostki granitowej o wym. 10/10/10 oraz 12/12/24 cm,
f) przestawienie słupa oświetlenia drogowego kolidującego z realizowana inwestycją.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Podstawa prawna: art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 poz. 1129 ze zm.)SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282039 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282039 PLN
| 2021-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |