Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych
Powiatowy Zarząd Dróg w Pińczowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00266857
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00266857/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-12 13:24
- Lokalizacja
- Pińczów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4bfddff-2115-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6621543444
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00266857 z dnia 2021-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Pińczowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291054250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 3C
1.5.2.) Miejscowość: Pińczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 413576129
1.5.8.) Numer faksu: 413576129
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skobus@pzd.pinczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.pinczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_pinczow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i administrowanie drogami w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4bfddff-2115-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00266857
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002798/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196537/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.3321.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 528455,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1: Przebudowa przejścia dla pieszych w km 16+850 drogi powiatowej nr 0168TDalechowy – Imielno – Pińczów odcinek – ul. 3 Maja w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- budowę chodnika o dł. 18 mb,
- oznakowanie poziome masami termoutwardzalnymi linie P-10, P-14,
- ustawienie oznakowania pionowego D-6, znaki aktywne z panelem słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”,
- wykonanie lampy oświetlenia ulicznego o zasilaniu hybrydowym (z panelami słonecznymi i
turbiną wiatrową),
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący -
Załącznik nr 7.1 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej
organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992200-9 - Znaki drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2: Przebudowa przejścia dla pieszych w km 16+675 drogi powiatowej nr 0168TDalechowy – Imielno – Pińczów odcinek – ul. 3 Maja w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- budowę chodnika o dł. 25 mb,
- oznakowanie poziome masami termoutwardzalnymi linie P-10, P-14,
- ustawienie oznakowania pionowego D-6, znaki aktywne z panelem słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”,
- wykonanie lamp oświetlenia ulicznego o zasilaniu hybrydowym (z panelami słonecznymi i
turbiną wiatrową),
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący -
Załącznik nr 7.2 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej
organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992200-9 - Znaki drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 3: Przebudowa przejścia dla pieszych w km 15+492 drogi powiatowej nr 0168TDalechowy – Imielno – Pińczów odcinek – ul. 3 Maja w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie chodnika o dł. 62 mb,
- wykonanie oznakowania poziomego masami termoplastycznymi linie P-10, P-14, P-17,
- wykonanie oznakowania pionowego aktywnego w postaci znaku D-6 znaki aktywne z panelem
słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”
- montaż lampy oświetlenia ulicznego (szt. 2) o zasila zasilaniu hybrydowym (z panelem
słonecznym i turbiną wiatrową),
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący -
Załącznik nr 7.3 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej
organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992200-9 - Znaki drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 4: Budowa przejścia dla pieszych na drodze powiatowej nr 0021T Chmielnik –Pińczów odc. ul. Leśna w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie chodnika o dł. 254 mb,
- wykonanie oznakowania poziomego masami termoplastycznymi linie P-10, P-14, P-17,
- wykonanie oznakowania pionowego aktywnego w postaci znaku D-6 znaki aktywne z panelem
słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”
- montaż lampy oświetlenia ulicznego (szt. 2) o zasila zasilaniu hybrydowym (z panelem
słonecznym i turbiną wiatrową),
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący -
Załącznik nr 7.4 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej
organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34992200-9 - Znaki drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 284552,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94720,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149645,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94720,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INOWA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762500371
7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Helu 29
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-395
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94720,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95766,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205536,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95766,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INOWA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762500371
7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Helu 29
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-395
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95766,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98340,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 272659,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98340,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INOWA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762500371
7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Helu 29
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-395
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98340,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 340483,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 737872,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 346335,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INOWA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762500371
7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Helu 29
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-395
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 346335,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2021-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |