„Budowa boksów betonowych przeznaczonych na magazynowanie odpadów”
"Zakład Komunalny" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00266933
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00266933/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-12 13:48
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3722832-3251-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7541351921
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00266933 z dnia 2021-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa boksów betonowych przeznaczonych na magazynowanie odpadów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "Zakład Komunalny" sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531124805
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podmiejska 69
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-574
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zk.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zk.opole.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa boksów betonowych przeznaczonych na magazynowanie odpadów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3722832-3251-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00266933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240791/05
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PN/10/ORG/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Realizację zadania przewiduje się dwuetapowo:
Etap I - Budowa betonowych boksów magazynowych z bloków betonowych
Boksy należy posadowić na istniejącym równym i poziomym utwardzonym podłożu betonowym. Podłoże pod boksy oraz plac przed obiektem stanowią betonowe płyty drogowe ułożone na gruncie rodzimym za pośrednictwem warstw posypek. Obecny stan techniczny podłoża betonowego ocenia się jako bardzo dobry. Istniejące podłoże betonowe bezpiecznie przenosi projektowaną konstrukcję boksów obciążenie od ciężaru składowanych tam materiałów. Ewentualne nierówności podłoża betonowego w obszarze posadowienia ścian boksów należy przed przystąpieniem do montażu ścian wyrównać, aby spód bloków betonowych boksów był na jednakowym poziomie.
Ściany betonowe są prefabrykowane z bloków betonowych wielkowymiarowych, pełnych. Bloki te należy układać bez konieczności fundamentowania bezpośrednio na nawierzchni betonowej, na sucho jak klocki.
Ściany boksów o wysokości 4,20 m będą złożone z 7 warstw bloków betonowych wielkowymiarowych. W górnej warstwie bloków betonowych należy osadzić kotwy stalowe wklejane do zamocowania konstrukcji stalowej dachu.
Etap II - Przykrycie boksów dachem opartym na konstrukcji stalowej szkieletowej.
Dach nad betonowymi ścianami boksów należy osadzić na konstrukcji stalowej szkieletowej i pokryć blachą stalową ocynkowaną powlekaną. Całą konstrukcję dachu należy wykonać zgodnie z zaleceniami projektu.
Wszystkie elementy konstrukcyjne dachu należy zabezpieczyć antykorozyjnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jaka została zaoferowana przez wykonawcę, który złożył najkorzystniejszą ofertę wynosi 825 083,48 zł brutto.Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 750 300,00 zł brutto. Zamawiający nie posiada na chwilę obecną możliwości przeznaczenia dodatkowych środków finansowych aby zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 825083,48 PLN
| 2021-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |