Adaptacja wraz z aranżacją pomieszczeń w lokalu użytkowym Telewizji Polskiej S.A. przy ul. Wigilijnej 15-18 w Elblągu

"TELEWIZJA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00267270
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00267270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-15 08:04
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e933184c-1ac2-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5210412987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00267270 z dnia 2021-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja wraz z aranżacją pomieszczeń w lokalu użytkowym Telewizji Polskiej S.A. przy ul. Wigilijnej 15-18 w Elblągu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "TELEWIZJA POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.3.) Oddział zamawiającego: Telewizja Polska S.A. Oddział Terenowy w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radiowa 24A

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-206

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.olsztyn@tvp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tvp.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Media

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja wraz z aranżacją pomieszczeń w lokalu użytkowym Telewizji Polskiej S.A. przy ul. Wigilijnej 15-18 w Elblągu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e933184c-1ac2-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00267270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00245773/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TXHH/2/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem Zamówienia są roboty budowlane obejmujące „adaptację wraz z aranżacją pomieszczeń w lokalu użytkowym Telewizji Polskiej S.A. przy ul. Wigilijnej 15-18 w Elblągu”.
2 Szczegółowy zakres prac związanych z wykonaniem Zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, stanowiącej - Załącznik nr 3 do SWZ oraz w Warunkach Realizacji Robót Budowlanych, który obejmuje:
2.1. Projekt Wykonawczy „ Budowa stanowiska korespondenckiego w lokalu użytkowym zlokalizowanym przy ul. Wigilijnej 15-18 w Elblągu na potrzeby TVP3 Olsztyn.” obejmujący:
2.1.1. Część I- Branża Architektura,
2.1.2. Część II- Branża Instalacje elektryczne,
2.1.3. Część III- Branża Instalacyjna,
2.2. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót budowlanych,
2.3. Przedmiary Robót branża – architektura, instalacje elektryczne i instalacyjna (Załączone przedmiary mają charakter poglądowy służą jedynie orientacyjnej ocenie zakresu Zamówienia).
3. Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia min. 36-miesięcznej gwarancji na wszystkie dostarczone i zamontowane materiały oraz na cały zakres wykonanych robót, co oznacza również, że wszystkie wymagane w tym czasie przeglądy i czynności konserwacyjne leżą po stronie Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert wpłynęły dwie oferty, których cena znacznie przewyższała kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zmawiający nie mógł zwiększyć tej kwoty
2021-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane