Modernizacja i rozbudowa systemu monitoringu miasta
MIASTO SIEDLCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00267750
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00267750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-11-15 10:50
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e783a032-3bc2-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8212525409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00267750 z dnia 2021-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja i rozbudowa systemu monitoringu miasta
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO SIEDLCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@um.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i rozbudowa systemu monitoringu miasta2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e783a032-3bc2-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00267750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256784/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F.271.37.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 230430,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji i rozbudowy systemu monitoringu wizyjnego w zakresie opracowania dokumentacji, dostawy, instalacji, konfiguracji i uruchomienie punktów kamerowych wraz ze świadczeniem usługi wsparcia technicznego i stałej konserwacji monitoringu wizyjnego miasta Siedlce.
2.Zadaniem Wykonawcy jest zaprojektowanie, dostawa, instalacja, konfiguracja
i uruchomienie punktów kamerowych oraz dostarczenie dokumentacji powykonawczej rozbudowy Systemu Monitoringu wizyjnego miasta Siedlce oraz świadczenie usługi wsparcia technicznego i stałej konserwacji w okresie min. 36 miesięcy od daty końcowego odbioru. Szczegółowe wytyczne zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
3.Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania wszelkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień wymaganych prawem a niezbędnych do realizacji niniejszego postępowania.
4.Przedmiot zamówienia składa się z następujących etapów:
• rozbudowa obecnego serwera archiwum danych poprzez dodanie nowych dysków HDD do serwera;
• wymiana istniejących kamer analogowych na cyfrowe;
• modernizacja i wykonanie nowych punków kamerowych.
5.W ramach modernizacji/budowy punktów kamerowych należy:
a) uzgodnić z Urzędem Miasta Siedlce – sekretarzem miasta dokładną lokalizację kamer,
b) uzgodnić sposób instalacji wszystkich urządzeń z właścicielami/administratorami obiektów,
c) przygotować projekty wykonawcze,
d) zainstalować i skonfigurować nowo dostarczone urządzenia zgodnie z wytycznymi Urzędu Miasta Siedlce,
e) uruchomić i wdrożyć cały system wraz z testami (opracowanymi przez Wykonawcę i zatwierdzonym przez Zamawiającego na etapie realizacji inwestycji),
f) dostarczyć kompletną dokumentację powykonawczą wraz z hasłami administracyjnymi i kodami dostępu do systemów i dostarczonych urządzeń,
g) udzielić gwarancji, rękojmię i zapewnić konserwację systemu w okresie wskazanym w umowie.
6.W ramach budowy punktów kamerowych należy:
a) dostarczyć wymaganą liczbę licencji na kamery do systemu Genetec,
b) Wyposażyć nowo powstałe szafki kamerowe w wentylację z termostatem. Wymaga się wykonanie wentylacji szafy poprzez zabudowanie wentylatora w ścianie bocznej szafy sterowanego za pomocą termostatu. Wymaga się, aby wentylator, który będzie nadmuchiwał powietrze z zewnątrz do wnętrza szafy był wyposażony w wymienny filtr przeciwpyłowy i posiadał szczelność min. IP54. Montaż wentylatora należy przeprowadzić w taki sposób, aby jego demontaż był możliwy jedynie z wnętrza szafy. Wykonawca w trakcie realizacji zadania oceni zapotrzebowanie urządzeń w chłodzenie (biorąc pod uwagę ich zakresy temperaturowe pracy) i dobierze wydajność wentylatora w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie chłodzenie. Zamontowany wentylator będzie załączany przez termostat montowany na szynie DIN o zakresie nastawnym co najmniej 10-50°C z gradacją nie większą niż 5 stopni,
c) wyposażyć szafki kamerowe w czujnik otwarcia drzwi oraz zanik napięcia 230VAC. Należy podłączyć alarmy otwarcia szafki oraz zaniku 230VAC do wejść alarmowych kamery,
d) zabezpieczyć szafki kamerowe przed wilgocią. Dla szafek instalowanych na fundamencie Wykonawca wykona prace związane z zabezpieczeniem wnętrza szafki przed wilgocią z gruntu wewnątrz fundamentu. W tym celu należy wyłożyć dno fundamentu geowłókniną a następnie całość zasypać piaskiem na grubość około 10cm. Podczas wykonywania prac należy zachować szczególną ostrożność, aby piasek nie dostał się do rur osłonowych. Dopuszcza się zastosowanie innych form zabezpieczenia szaf przed wilgocią z ziemi w postaci np. płyty zakrywającej otwór w dnie szafy z uwzględnieniem przepustów na kable, jednakże wykonawca przed przystąpieniem do realizacji uzgodni sposób wykonania zabezpieczenia,
e) we wszystkich punktach wykonać pomiar rezystancji uziemienia,
f) w ramach realizacji całości zadania Wykonawca dostarczy wszelkie niezbędne urządzenia, podzespoły potrzebne do instalacji kamer a nie ujęte w opisie,
g) w przypadku oferowania rozwiązań alternatywnych w zakresie realizacji punktów kamerowych Wykonawca uzgodni z Zamawiającym wszelkie szczegóły techniczne i po uzyskaniu zgody od Zamawiającego przystąpi do realizacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32260000-3 - Urządzenia do przesyłu danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie wyznaczonym do składania ofert, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta Wykonawcy.Mając powyższe na uwadze należy uznać, że wypełnione zostały przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2021-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |