Remont/modernizacja "Pałacyku" nad zalewm
Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00267986
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00267986/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-15 11:54
- Lokalizacja
- Złotoryja, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2f8e8c8-3705-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6941618818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00267986 z dnia 2021-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont/modernizacja "Pałacyku" nad zalewm
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej nr 3
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 391071675
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilcza, 43
1.5.2.) Miejscowość: Złotoryja
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 768788590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hala@zlotoryja.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.hala.zlotoryja.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/zlotoryja1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont/modernizacja "Pałacyku" nad zalewm2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2f8e8c8-3705-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00267986
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00248610/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: H/2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont/ modernizacja „Pałacyku” nad zalewem”.
CHARAKTERYSTYKA OBIEKTU
Budynek wielofunkcyjny trzy poziomowy, położony w Złotoryi przy ulicy Sportowej 9, działka ewidencyjna nr 4 obręb Złotoryja 2. Ściany zewnętrzne murowane na zaprawie cementowo-wapiennej, docieplone styropianem i otynkowane tynkiem akrylowym. Dach wielospadzisty pokryty gontem papowym.
powierzchnia użytkowa - 323,70 m2 powierzchnia zabudowy - 126,90 m2 kubatura budynku - 1216,00 m3 wysokość budynku - 12,95 m
ZAKRES ZAMÓWIENIA OBEJMUJE PRACE:
- remont tarasu, galerii i barierek - roboty rozbiórkowe , ziemne i murowe – pomieszczenia gospodarcze - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej - ocieplenie budynku i roboty elewacyjne -wymiana obróbek blacharskich i uzupełnienia - wymiana parapetów – podokienników zewnętrznych z blachy ocynkowanej powlekanej - wymiana rynien i rur spustowych w 100% z PCV - wymiana podłóg i posadzek wewnątrz budynku - mycie dachu z mchu i konserwacja - częściowa wymiana podbitki okapowej wraz z zaimpregnowaniem - malowanie ścian i sufitów - montaż systemu monitoringu wizyjnego i alarmu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261320-3 - Kładzenie rynien
45262900-0 - Roboty balkonowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w niniejszym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta| 2021-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |