Zimowe utrzymanie dróg gminnych i osiedlowych na terenie Gminy Niedźwiedź
GMINA NIEDŹWIEDŹ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00296012
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-02 11:31
- Lokalizacja
- Niedźwiedź, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7371152618
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
JAN WĘGLARZKonina, PL
119 628 PLNMAREK POTACZEKKonina 237, PL
176 688 PLNPAWEŁ KOŚCIELNIAKPoręba Wielka, PL
88 668 PLNPAWEŁ KOŚCIELNIAKPoręba Wielka, PL
88 668 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.