Zorganizowanie i przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń informatycznych dla pracowników ZUS Oddział w Opolu (29 części)
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00275251
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-19 06:10
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
11 przyznanych
VAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 000 PLNVAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
6000 PLNVAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 000 PLNVAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 000 PLNVAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9000 PLNLINUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 000 PLNLINUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
38 500 PLNNT GROUP SYSTEMY INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
15 000 PLNHector Fast Lane Poland Sp. z o. o.Warszawa, PL
37 719 PLNCOMARCH SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
10 500 PLNVAVATECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.