Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach
Gmina Dźwierzuty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00268669
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00268669/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-15 14:38
- Lokalizacja
- Dźwierzuty, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c49dde3-272c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7451812028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00268669 z dnia 2021-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dźwierzuty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743315
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległosci 6
1.5.2.) Miejscowość: Dźwierzuty
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-120
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ug-dzwierzuty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminadzwierzuty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c49dde3-272c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00268669
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003500/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Oś Priorytetowa 4- „Efektywność energetyczna”, Działanie 4.3 – „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków”, Poddziałanie 4.3.1 – „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00220347/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO-ZP.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z termomodernizacją budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach i przebudową węzła sanitarnego. Zakres robót obejmuje: roboty przy izolacji i dociepleniu ścian fundamentowych; roboty przy dociepleniu ścian zewnętrznych, ściany wewnętrznej, ociepleniu stropu nad salą widowiskową, dociepleniu połaci dachu, dociepleniu stropodachu; wymiana drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na strych; modernizacja instalacji C.O.; przebudowa węzła sanitarnego; wymiana kotła C.O. (koszt kotła i instalacji); wymiana opraw i oświetlenia wewnętrznego; wymiana starego podgrzewacza elektrycznego c.w.u.2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki wykonawcy zawierają: Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 1 do SWZ wraz z projektami budowlanymi i dokumentacją techniczną, stanowiącymi załączniki nr 1.1, 1.2, 1.3 i 1.4 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 763735,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 763735,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 763735,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MEZARIST Michał Zarembski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 281379020
7.3.3) Ulica: Janowicza 15/19
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-692
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 763735,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |