Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1883B Czerwone-Kozioł-Łacha-Zimna-Leman-Ksebki-Cieloszka do dr. Nr DW 647 na odcinku od km 33+086 do km 35+636,58
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00275252
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00275252/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-19 06:45
- Lokalizacja
- Kolno, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d0158c4-272c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 2910054005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00275252 z dnia 2021-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1883B Czerwone-Kozioł-Łacha-Zimna-Leman-Ksebki-Cieloszka do dr. Nr DW 647 na odcinku od km 33+086 do km 35+636,58
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W KOLNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672596
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 48
1.5.2.) Miejscowość: Kolno
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-500
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862782916
1.5.8.) Numer faksu: 862782916
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiatkolno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiatkolno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.st.kolno.wrotapodlasia.pl/przetargi/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1883B Czerwone-Kozioł-Łacha-Zimna-Leman-Ksebki-Cieloszka do dr. Nr DW 647 na odcinku od km 33+086 do km 35+636,582.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d0158c4-272c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00275252
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002835/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbudowa drogi powiatowej nr 1883B Czerwone - Kozioł - Łacha - Zimna - Leman - Ksebki - Cieloszka do dr. nr DW 647 na odcinku od km 33+086 do km 35+636,58
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00242458/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2920763,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi powiatowej Nr 1883B Czerwone-Kozioł-Łacha-Zimna-Leman-Ksebki-Cieloszka do dr. Nr DW 647 na odcinku od km 33+086 do km 35+636,58, a w szczególności roboty:
1) pomiarowe i przygotowawcze w tym karczowanie krzewów,
2) rozbiórka istniejącej nawierzchni bitumicznej na całej długości odcinka drogi,
3) zabezpieczenie podziemnych kabli telekomunikacyjnych rurami ochronnymi,
4) wykopy i nasypy związane z wykonaniem nawierzchni drogi oraz odwodnienia,
5) przebudowę konstrukcji jezdni na nawierzchnię asfaltową dostosowaną do przenoszenia obciążenia ruchu kategorii KR2,
6) przebudowę nawierzchni zjazdów i skrzyżowań na przyległe do drogi działki na nawierzchnię z betonu asfaltowego,
7) wykonanie poboczy z kruszywa niezwiązanego kategorii C50/30 szerokości 0,75 m,
8) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
9) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.
2. Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do niniejszej SWZ, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2999914,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4490734,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2999914,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 450665219
7.3.3) Ulica: Poligonowa 32
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2999914,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |