WYMIANA PIECY WĘGLOWYCH NA PIECE GAZOWE W GMINIE SUCHY LAS
Gmina Suchy Las
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00269255
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00269255/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-16 08:55
- Lokalizacja
- Suchy Las, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5516a5cf-3251-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 7773145371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00269255 z dnia 2021-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYMIANA PIECY WĘGLOWYCH NA PIECE GAZOWE W GMINIE SUCHY LAS
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchy Las
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 13
1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@suchylas.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchylas.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.suchylas.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYMIANA PIECY WĘGLOWYCH NA PIECE GAZOWE W GMINIE SUCHY LAS2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5516a5cf-3251-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00269255
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001875/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana piecy węglowych na gazowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00240807/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wewnętrznej instalacji gazowej dla sześciu lokalizacji na terenie gminy Suchy Las. Przedmiot zamówienia opisuje dokumentacja projektowa opracowana przez: Trimtech Technika Instalacji, ul. Kokosowa 2, 60-185 Skórzewo k/Poznania oraz Projektowanie i Nadzór Baraniak Piotr, ul. Grunwaldzka 585A/1, 62-064 Plewiska.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
- demontaż istniejącego kotła wraz z jego utylizacją;
- dostawę i montaż nowego kotła gazowego;
- dostawę i montaż wkładu kominowego;
- dla jednej lokalizacji wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z dostawą i montażem 4 grzejników;
- wykonanie niezbędnych podłączeń zewnętrznych / wewnętrznych instalacji,
- wykonanie niezbędnych prób i pomiarów,
- uzyskanie opinii kominiarskiej powykonawczej,
- wystawienie protokołu próby szczelności instalacji gazowej,
- poinformowanie właściciela nieruchomości o konieczności podpisania umowy z dostawcą paliwa gazowego oraz umówienia terminu instalacji gazomierza,
- wykonanie dokumentacji powykonawczej (3 egz. dla każdej lokalizacji),
- zapewnienie serwisu instalacji w okresie 4 lat od dokonania bezusterkowego odbioru robót.
3. W cenie oferty należy uwzględnić koszt wszystkich prac niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym m.in.:
- całość robót budowlano-montażowych,
- przygotowanie i dostarczenie do Zamawiającego kompletu dokumentacji powykonawczej,
- zapewnienie serwisu instalacji w okresie 4 lat od dokonania bezusterkowego odbioru robót
- wszelkie koszty i opłaty, które wynikają z warunków Umowy, a obciążają Wykonawcę,
- inne elementy służące realizacji przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UZASADNIENIE FAKTYCZNE:W postępowaniu nie złożono żadnej oferty, tym samym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie
| 2021-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |