Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi powiatowej nr 1095 L (Mosty– Rudno)

POWIAT PARCZEWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00269106
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00269106/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-16 07:57
Lokalizacja
Parczew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c85d7f2b-3d6e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5391437872
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRóżne usługi inżynieryjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00269106 z dnia 2021-11-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi powiatowej nr 1095 L
(Mosty– Rudno)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PARCZEWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237368

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24

1.5.2.) Miejscowość: Parczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@parczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spparczew.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatparczewski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi powiatowej nr 1095 L
(Mosty– Rudno)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c85d7f2b-3d6e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00269106

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009337/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi powiatowej nr 1095 L (Mosty – Rudno)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00257528/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ-VII.272.11.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na opracowaniu dokumentacji projektowej przebudowy drogi obejmującej wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla trzech odcinków drogi powiatowej nr 1095L o łącznej długości ok. 20,971 km1).
Pierwszy odcinek od granicy powiatu (A) do początku m. Podedwórze (B) o dł. ok. 9,428 km1).
Drugi odcinek od skrzyżowania z dr. pow. 1615L (C) do skrzyżowania z dr. woj. 815 (D) o dł. ok. 8,302 km1).
Trzeci odcinek od granicy gminy Milanów z gminą Jabłoń (F) do skrzyżowania z dr. pow. 1261L (G) o dł. ok. 3,241 km1).
Uwaga.1) - długość orientacyjna ustalona na podstawie prowadzonej ewidencji dróg, Zamawiający zastrzega, że rzeczywista długość odcinków drogi (pomierzona z natury) może w sposób nieznaczny różnić się od długości wynikającej z ewidencji dróg.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w zał. nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert określonym w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ogłoszeniu
o zamówieniu tj. dnia 15.11.2021 roku do godziny 11:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2021-11-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane