Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00269822
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-16 11:25
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Wykonawcy
3 przyznane
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
13 248,33 PLN"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
13 248,33 PLNEQUIMED PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
63 353,88 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.