"Termomodernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie"
Powiat Sztumski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00269620
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00269620/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-16 10:36
- Lokalizacja
- Sztum, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9d26048-30cd-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5792230929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00269620 z dnia 2021-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Termomodernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sztumski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192638080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 31
1.5.2.) Miejscowość: Sztum
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 55-267-74-20
1.5.8.) Numer faksu: 55-267-74-42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@powiatsztumski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsztumski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_sztum1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Termomodernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9d26048-30cd-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00269620
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003573/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Termomodernizacja dachu na budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00237301/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.18.2021.DA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zmodernizowaniu pokrycia dachowego na budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie, położonym przy ul. Mickiewicza 31, 82-400 Sztum.
2. Zakres prac obejmuje m.in.:
- Wymianę pokrycia blachodachówki na nową w kolorze ceglastym – ok. 750 m² ,
- Docieplenie skosów w pom. biurowych na II piętrze oraz ścianek kolankowych,
- Uzupełnienie wełny na stropie (strych) + warstwa na belkach stropowych,
- Naprawę kominów wraz z montażem czap kominowych z nasadami,
- Wymianę rynien – tytan-cynk Ø 125 mm z nadaniem spadków ok. 130 mb,
- Wymianę wiatro-izolacji – ok. 750 m²,
- Wymianę instalacji odgromowej wraz z pomiarami
- Wykonanie obróbek blacharskich, w tym przy kominach i lukarnach - ok. 100 m²,
- Uszczelnienie łączeń blachodachówki, w tym w miejscach montażu paneli i klimatyzatorów,
- Wymianę papy na gzymsie ok. 100 m²,
- Wymianę wyłazu dachowego na większy,
- Montaż drabinki – dostęp do włazu ,
- Wykonanie stopni kominiarskich,
- Sprawdzenie i udrożnienie kanałów kominowych,
- Doświetlenie klatki schodowej z lukarny (wykonanie tunelu świetlnego),
- Wymiana uszkodzonych łat – ok. 30%,
- Zabezpieczenie konstrukcji dachu (więźby) środkiem antygrzybicznym, przed owadami i ppoż,
- Wymianę i montaż dodatkowych wywietrzników wentylacyjnych,
- Wymianę izolacji wokół okien połaciowych,
- Impregnację i malowanie elementów drewnianych lukarn,
- Zdjęcie i ponowny montaż: paneli fotowoltaicznych, kratek śniegowych oraz jednostek zewnętrznych Klimatyzatorów,
- Malowanie ścian i sufitów po remontach na II piętrze,
- Wymianę parapetów wewnętrznych na II piętrze,
- Wymianę klimatyzatora na korytarzu na II piętrze,
- Wymianę oświetlenia na LED na II piętrze,
- Nabicie desek podestowych na strychu,
- Uzupełnienie szyb w oknach dachowych (łazienka na II piętrze),
- Regulację okien z wyminą szyb na ciepłe na II piętrze,
- Zabezpieczenie przewodów zasilających,
- Montaż linek stalowych na ścianie elewacji od strony parkingu – stelaż pod rośliny pnące,
- Sprawdzenie i ewentualne usuniecie gniazd owadów (np.: os) spod połaci,
- Montaż dwóch pkt oświetlenia na poddaszu – instalacja elektryczna,
- Montaż rolet przeciwsłonecznych okien na II piętrze.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na roboty budowlane zawarty jest na rysunkach technicznych, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiarze robót budowlanych z września 2021 r.
4. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
5. Do Wykonawcy wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym będzie należało:
a) Przygotowanie odpowiednich dokumentów formalno-prawnych, pozyskania w imieniu Zamawiającego wymaganych prawem zgód, porozumień i decyzji.
b) Uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych montażu urządzeń, wszelkich niezbędnych i wymaganych inwentaryzacji.
c) Stosowanie się do poleceń Przedstawiciela Zamawiającego potwierdzonych wpisem do Dziennika Robót Budowlanych, zgodnych z przepisami prawa i postanowieniami Umowy.
6. Zadanie będzie realizowane zgodnie z harmonogramem robót opracowanym przez Wykonawcę wyłonionego w przetargu. Harmonogram będzie wymagał uzgodnienia z inspektorem nadzoru i zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena ofert Wykonawców przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 466417,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 761806,61 PLN
| 2021-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |