Przebudowa nawierzchni drogi leśnej relacji DP 2525C- osada Leśnictwa Nowy Mostek - dojazd pożarowy nr 4 w Leśnictwie Nowy Mostek Nadleśnictwa Żołędowo

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Żołędowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00270133
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00270133/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-16 12:40
Lokalizacja
Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b44e8d09-1152-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5540315520
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00270133 z dnia 2021-11-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni drogi leśnej relacji DP 2525C- osada Leśnictwa Nowy Mostek - dojazd pożarowy nr 4 w Leśnictwie Nowy Mostek Nadleśnictwa Żołędowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Żołędowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550791

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żołędowo, Parkowa, 4A

1.5.2.) Miejscowość: Osielsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 52 360-53-70

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zoledowo@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zoledowo.torun.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/profile/nadlesnictwo-zoledowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa nawierzchni drogi leśnej relacji DP 2525C- osada Leśnictwa Nowy Mostek - dojazd pożarowy nr 4 w Leśnictwie Nowy Mostek Nadleśnictwa Żołędowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b44e8d09-1152-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00270133

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00078664/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa nawierzchni drogi leśnej relacji DP 2525C- osada Leśnictwa Nowy Mostek-dojazd pożarowy nr 4 w Leśnictwie Nowy Mostek Nadleśnictwa Żołędowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175751/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 556000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa nawierzchni drogi leśnej relacji DP 2525C- osada Leśnictwa Nowy Mostek-dojazd pożarowy nr 4 w Leśnictwie Nowy Mostek Nadleśnictwa Żołędowo

Przewidziane prace do wykonania w ramach przedmiotowego zadania obejmują m.in.:
- odtworzenie trasy drogi,
- wyznaczenie geometrii zjazdów i mijanek,
- przebudowę zjazdów,
- wykonanie systemu eksploatacyjnego – mijanki,
- podniesienie niwelety (wykonanie nasypów) w skrajnych zaniżeniach
terenowych,
- wzruszenie i wyprofilowanie istniejących nawierzchni,
- wykonanie podbudowy zasadniczej,
- wykonanie nawierzchni tłuczniowej/kruszywowej
- zagęszczenie poboczy
- odmulenie istniejących rowów
- wykonanie drenażu (sączków) poprzecznego i dołów chłonnych
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
Roboty należy wykonać zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót, sztuką budowlaną, projektem budowlanym oraz objąć kierownictwo budowy przez kierownika budowy z uprawnieniami bez ograniczeń w odpowiedniej specjalności.

2.Miejsce realizacji:
Nadleśnictwo Żołędowo ,Leśnictwo Nowy Mostek
Gmina Osielsko 040306_2,
Obręb ewidencyjny Żołędowo 0013,
Działki ewidencyjne nr: 22019 , 22030 , 22029 , 22046/1

3.Szczegółowy zakres robót został określony w oparciu o: dokumentację projektową, przedmiar robót, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena wszystkich ofert, które wpłynęły do Zamawiającego przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-11-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane