Poprawa bezpieczeństwa ruchu na 3 przejściach dla pieszych w Kozienicach na ul. Głowaczowskiej, Legionów i Piłsudskiego na drodze krajowej nr 48 oraz drogach gminnych nr 170805W oraz 170821W
GMINA KOZIENICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00264516
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00264516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-10 11:13
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ef484d9-330f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8121828216
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00264516 z dnia 2021-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu na 3 przejściach dla pieszych w Kozienicach na ul. Głowaczowskiej, Legionów i Piłsudskiego na drodze krajowej nr 48 oraz drogach gminnych nr 170805W oraz 170821W
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZIENICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223333
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Kozienice
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-900
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 048 611 71 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kozienice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozienice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
przetargi.pzpkozienice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu na 3 przejściach dla pieszych w Kozienicach na ul. Głowaczowskiej, Legionów i Piłsudskiego na drodze krajowej nr 48 oraz drogach gminnych nr 170805W oraz 170821W2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ef484d9-330f-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003856/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Poprawa bezpieczeństwa ruchu na 3 przejściach dla pieszych w Kozienicach na ul. Głowaczowskiej, Legionów i Piłsudskiego na drodze krajowej nr 48 oraz drogach gminnych nr 170805W oraz 170821W
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00242154/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.7011.70.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa skrzyżowania ulic Głowaczowskiej, Józefa Piłsudskiego oraz Legionów w Kozienicach w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu na 3 przejściach dla pieszych na drodze krajowej nr 48 oraz drogach gminnych nr 170805W oraz 170821W.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Przebudowę chodników,
2) Przebudowę dróg rowerowych,
3) Budowę krawężników i obrzeży
4) Budowę sygnalizacji świetlnej,
5) Przebudowę oświetlenia ulicznego,
6) Budowę kanalizacji teletechnicznej,
7) Wykonanie stałej organizacji ruchu.
8) Prace porządkowe,
9) Dokumentacja powykonawcza wraz z inwentaryzacją geodezyjną.
3. Charakterystyka robót:
1) Przebudowa skrzyżowania ulic Głowaczowska od km 127+580 do km 127+750, Józefa Piłsudskiego oraz Legionów, w tym:
a) Przebudowa układu drogowego wraz infrastrukturą towarzyszącą – częściowa rozbiórka istniejącej nawierzchni i wykonanie nowej konstrukcji drogowej, chodników, zieleńców, lokalizacja obiektów związanych z budową sygnalizacji świetlnej i niezbędnej infrastruktury dla prawidłowego jej funkcjonowania,
b) W zakresie sieci – wykonanie sieci elektroenergetycznej wraz z przebudową oświetlenia, budowę kanalizacji teletechnicznej,
c) Zasadnicze elementy wyposażenia obiektu budowlanego – odwodnienie układu drogowego poprzez wpusty uliczne, oświetlenie uliczne, oznakowanie pionowe i poziome, elementy systemu informacji miejskiej będące uzupełnieniem stałej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ceny ofert złożonych w postępowaniu przewyższają kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zmówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 788940,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 897845,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W przedmiotowym postępowaniu po terminie wyznaczonym do składania ofert złożona została jedna oferta podlegająca odrzuceniu.| 2021-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |