Zakwaterowanie z wyżywieniem funkcjonariuszy (VI)
Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00270905
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-16 15:18
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5420207868
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
3 przyznane
BEATA ZAWISTOWSKAWasilków, PL
72 380 PLNZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGOAugustów, PL
77 550 PLNMALINOWSKI HOTELE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDrohiczyn, PL
77 550 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.