Sukcesywne dostawy węgla i oleju opałowego do jednostek Policji województwa warmińsko-mazurskiego (15 zadań częściowych)

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00271465
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-11-17 09:41
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7390206611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Węgiel kamiennyOlej opałowy

Wykonawcy

6 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE "TRACOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMRĄGOWO, PL
166 849,5 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE "TRACOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMRĄGOWO, PL
27 030,48 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE "TRACOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMRĄGOWO, PL
23 651,67 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-TRANSPORTOWE "TRACOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMRĄGOWO, PL
121 659,3 PLN
"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
14 563,2 PLN
"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
42 331,68 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.