Remont pokrycia dachu budynku "W" Politechniki Rzeszowskiej; Remont dachów kompleksu budynków "L" Politechniki Rzeszowskiej.
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00271230
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00271230/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 08:28
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97cd002a-1c62-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
Wykonawcy
1 przyznane
ANDRZEJ RZEPKARzeszów, PL · lot 0
65 067 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00271230 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu budynku "W" Politechniki Rzeszowskiej; Remont dachów kompleksu budynków "L" Politechniki Rzeszowskiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 7432175
1.5.8.) Numer faksu: 8651075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorzech@prz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.prz.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Uczelnia Wyższa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachu budynku "W" Politechniki Rzeszowskiej; Remont dachów kompleksu budynków "L" Politechniki Rzeszowskiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97cd002a-1c62-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00271230
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190375/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NA/P/236/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachowego na budynku "W" Politechniki Rzeszowskiej.I. Zakres robót obejmuje:
Demontaż kominków wentylacyjnych.
Uzupełnienie warstw dachowych w miejscach demontażu kominków.
Renowacja pokrycia dachowego poprzez jednokrotne pokrycie papą termozgrzewalną z dodatkiem SBS wierzchniego krycia na włókninie poliestrowej, grubość całkowita papy 5,2mm, przed pokryciem papą powierzchnię zagruntować roztworem asfaltowym.
Demontaż i ponowny montaż istniejącej instalacji odgromowej.
Wywóz i utylizacja elementów z rozbiórki.
Branża elektryczna:
Badanie i pomiary instalacji odgromowej.
II. Szczególne wymagania dotyczące stosowanych materiałów:
Należy zastosować papę nawierzchniową SBS na osnowie z włókniny poliestrowej
o grubości > 5,2 mm;
Zastosowany system pokrycia dachowego - spełnia wymagania jako NRO (nierozprzestrzeniający ognia). Należy przedłożyć certfikat / deklarację zgodności.
III. Szczegółowe wymagania dotyczące organizacji robót:
Roboty prowadzone będą na czynnym i użytkowanycm obiekcie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.5.) Wartość części: 39665,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dachów kompleksu budynków "L" Politechniki Rzeszowskiej.I. Zakres robót obejmuje:
1. Doszczelnienie dachu na łączniku między budynkami "L-27 i L-30" Politechniki Rzeszowskiej.
demontaż podestów z krat.
oczyszczenie elementów stalowych podkonstrukcji stalowej pomostów. podstawy urządzenia oraz ramy stalowej.
malowanie pędzlem farbami chlorokauczukowymi konstrukcji stalowych.
oczyszczenie i zmycie podłoża z papy asfaltowej.
izolacje przeciwwilgociowe nanoszone przez natrysk lub malowanie, dwoma warstwami
z jednoskładnikowej płynnej membrany poliuretanowej na podkładzie gruntującym.
wykonanie obróbek blacharskich w celu zabezpieczenia przestrzeni pod pomostami przed dostępem ptaków.
montaż podestów z krat.
2. Doszczelnienie dachu na budynku "L-28" Politechniki Rzeszowskiej.
oczyszczenie elementów stalowych obróbek blacharskich kominów i podkonstrukcji pod centrale klimatyzacyjne.
malowanie dwukrotne farbą chlorokauczukową stalowych elementów: obróbek blacharskich kominów, podkonstrukcji pod centrale klimatyzacyjne, wywiewek, blaszanych wywietrzaków na czapkach kominowych.
uszczelnienie na styku elementów stalowych wraz z obróbką bitumiczną czapek kominowych.
uszczelnienie taśmami wklejanymi na bitumiczną masę KMB.
3. Doszczelnienie dachu na budynku "L-29" Politechniki Rzeszowskiej.
oczyszczenie elementów stalowych obróbek blacharskich kominów i podkonstrukcji pod centrale klimatyzacyjne i drabiny zewnętrznej.
malowanie dwukrotne farbą chlorokauczukową stalowych elementów: obróbek blacharskich kominów, podkonstrukcji pod centrale klimatyzacyjne, wywiewek, blaszanych wywietrzaków na czapkach kominowych, drabiny.
uszczelnienie na styku elementów stalowych wraz z obróbką bitumiczną czapek kominowych - uszczelnienie taśmami wklejanymi na bitumiczną masę KMB.
uzupełnienie pokrycia z papy w miejscach otworów na czapkach kominowych.
4. Doszczelnienie dachu na budynku "L-30" Politechniki Rzeszowskiej.
demontaż wpustów dachowych w ilości 10 szt.
demontaż odcinka kanalizacji deszczowej z PCW od wpustu do kielicha
w przestrzeni między stropowej.
montaż rurociągu z PCW od kielicha istniejącej instalacji do nowego wpustu.
montaż wpustów dachowych w ilości 10szt; wpust dachowy wykonany z PP z kołnierzem
i koszykiem zabezpieczającym.
obróbka pokrycia z papy termozgrzewalnej przy wpustach dachowych po montażu wpustów.
5. Montaż drabinki wyjściowej na dachu i wymiana wyłazu dachowego w budynku "L-31" Politechniki Rzeszowskiej.
demontaż wyłazu rewizyjnego wraz z sufitem podwieszanym.
demontaż wyłazu dachowego.
demontaż drabiny stalowej.
poszerzenie otworu do wymiarów 80x80cm.
montaż sufitu podwieszanego wraz ze wzmocnieniem dla klapy rewizyjnej.
montaż klapy rewizyjnej 80x80cm w poziomie sufitu podwieszanego.
montaż wyłazu dachowego. Wyłaz ocieplony z podstawą, posiadający mechanizm umożliwiający łatwe otwieranie poprzez sprężyny gazowe oraz utrzymujący klapę
w pozycji otwartej podczas wychodzenia. Wyłaz zamykany na klucz. Minimalny wymiar wyłazu 80x80cm.
wykonanie obróbki z papy termozgrzewalnej wyłazu dachowego.
montaż drabiny aluminiowej wraz z kabłąkiem.
szpachlowanie i malowanie ścian i sufitu w miejscach uszkodzeń.
wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki.
6. Montaż drabinki wyjściowej na dachu i wymiana wyłazu dachowego w budynku "L-32" Politechniki Rzeszowskiej.
Branża budowalna:
demontaż istniejącego wyłazu strychowego i wyłazu dachowego.
montaż klapy rewizyjnej na strop poddasza.
montaż wyłazu dachowego, ocieplonego z podstawą, posiadający mechanizm umożliwiający łatwe otwieranie. Zamykany na klucz.
demontaż drabiny.
montaż aluminiowej drabiny z kabłąkiem.
malowanie ściany w miejscu demontażu drabiny.
II. Szczególne wymagania dotyczące stosowanych materiałów:
Należy zastosować papę nawierzchniową SBS na osnowie z włókniny poliestrowej
o grubości > 5,2 mm;
Zastosowany system pokrycia dachowego - spełnia wymagania jako NRO (nierozprzestrzeniający ognia) Należy przedłożyć certfikat / deklarację zgodności.
III. Szczegółowe wymagania dotyczące organizacji robót:
Roboty prowadzone będą na czynnych i użytkowanych obiektach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.5.) Wartość części: 49161,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65067,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 74981,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65067,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. "TECHNIX-BUD" ANDRZEJ RZEPKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8671042538
7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW
7.3.5) Kod pocztowy: 35-105
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65067,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |