Zielona transformacja ul. marsz J. Piłsudskiego w Legionowie Etap I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej parku rekreacyjnego na terenie dz. nr ew.335/1 obr. 65 w Legionowie

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00156809
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00156809/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-21 10:26
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20c72c95-c269-499b-9e4c-99b553f90c00
Identyfikator
5361923243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00156809 z dnia 2025-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zielona transformacja ul. marsz J. Piłsudskiego w Legionowie Etap I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej parku rekreacyjnego na terenie dz. nr ew.335/1 obr. 65 w Legionowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227663491

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zielona transformacja ul. marsz J. Piłsudskiego w Legionowie Etap I - opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej parku rekreacyjnego na terenie dz. nr ew.335/1 obr. 65 w Legionowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20c72c95-c269-499b-9e4c-99b553f90c00

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00156809

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016562/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Zielona rewitalizacja rynku miejskiego oraz ul. marsz. Józefa Piłsudskiego wraz z terenami przyległymi - opracowanie koncepcji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103956

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej parku rekreacyjnego na terenie dz. nr ew.335/1 obr. 65 w Legionowie o powierzchni 4442 m2 przy ul. marsz. J. Piłsudskiego w celu poprawy jakości życia mieszkańców i ożywienia społeczno-gospodarczego Miasta Legionowo w ramach Zielonej transformacji ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego etap I.
2. Projekt parku przewiduje następujące elementy zagospodarowania:
1) place i ścieżki z nawierzchni mineralnej oraz z kostki betonowej;
2) pergolę z możliwością powieszenia siedzisk;
3) fontanna nawierzchniowa wraz z przyłączami;
4) urządzenia placu zabaw;
5) obiekty małej architektury (leżaki, hamaki, stoły, kosze na śmieci, itp.);
6) oświetlenie i monitoring;
7) nasadzeń drzew, krzewów, bylin i pnączy;
8) adaptacja boiska z nawierzchnią bitumiczną;
9) adaptacji istniejących drzew w tym pomników przyrody oraz opracowanie specyfikacji zabezpieczeń drzewostanu na czas wykonywania robót budowlanych.
3. Zakres prac projektowych:
1) opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu wraz z kosztorysem (na mapie zasadniczej);
2) inwentaryzacja zieleni oraz gospodarka drzewostanem,
3) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej zagospodarowania terenu;
4) opracowanie i uzgodnienie dokumentacji stanowiącej załącznik do uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Legionowie na aktualnej mapie do celów projektowych, poprawa i uzupełnienie braków w dokumentacji w przypadku uzyskania postanowienia;
5) uzgodnienie projektu z zarządcami infrastruktury technicznej (jeżeli zachodzi taka konieczność);
6) uzgodnienia projektu z zarządcami sieci, które kolidują z projektowanymi elementami (jeżeli zachodzi taka konieczność);
7) opracowanie projektu zgodnie wymogami Prawa Budowlanego (część opisowa dostępna cyfrowo 4 egz, przedmiar robót 1 egz., kosztorys inwestorski 1 egz, STWiOR 1 egz.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2025-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi