,, Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3b w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

Gmina Zaręby Kościelne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00271515
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00271515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-17 09:56
Lokalizacja
Zaręby Kościelne, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef5da2fb-fc01-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7591624924
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW WYSZOMIRSKIRawy-Gaczkowo 9, PL · lot 0
1 300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00271515 z dnia 2021-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,, Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3b
w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaręby Kościelne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kowalska 14

1.5.2.) Miejscowość: Zaręby Kościelne

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-323

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 0862706004

1.5.8.) Numer faksu: 0862706200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzar@ornet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zareby-kosc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zareby_kosc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,, Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3b
w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef5da2fb-fc01-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00271515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001566/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa budynku komunalnego przy ul. Leśnej 3b

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148031/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 878048,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- przygotowanie map do celów projektowych i podkładów geodezyjnych niezbędnych do wykonania prac projektowych – zapewni zamawiający
- wykonanie kompleksowych projektów budowlanych i wykonawczych z instalacjami i sieciami wewnętrznymi oraz z zagospodarowaniem zewnętrznym terenu,
- wykonanie informacji dotyczącej planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ,
- wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego ,
- uzyskanie pozwolenia na budowę,
- nadzór autorski ( warunki sprawowania nadzoru autorskiego zawiera wzór umowy ) ,
- pozyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, opinii, uzgodnień i pozwoleń wymaganych przepisami szczegółowymi ,
- wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych objętych zakresem dokumentacji projektowej we wszystkich branżach wraz z zestawieniem materiałów i urządzeń użytych w dokumentacji z opisem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych oraz wybranej technologii,
Zamówienia obejmuje – „Budowa budynku komunalnego” przy ul. Leśnej 3b.
Zamówienie obejmuje zakres robót w skład którego wchodzi:
1) 6 mieszkań przeznaczony dla minimum 17 osób. Przy projektowaniu należy uzyskać powierzchnię użytkową mieszkań nie mniejszą niż 25 m2, aby zapewnić warunki jakie powinien spełnić lokal komunalny, według przepisów ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego ( Dz. U z 2020r, poz. 611) a więc zapewnić powierzchnię pokoi przypadającą na członka gospodarstwa domowego najemcy nie mniejszą niż 5 m2 . Należy uwzględnić koncepcję udostępnioną przez Zamawiającego. Przy projektowaniu budynku komunalnego należy zwrócić uwagę, że zgodnie z art. 2 pkt. 2 ww. ustawy, obmiaru powierzchni użytkowej lokalu dokonuje się w świetle wykończonych ścian. Pozostałe zasady obliczania powierzchni należy przyjmować zgodnie z Polską Normą odpowiednią do określenia i obliczenia wskaźników powierzchniowych i kubaturowych w budownictwie. Budynki powinny spełniać warunki Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 7 kwietnia 2002r w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie ( Dz. U z 2019r, poz. 1065) oraz winny spełniać wymogi przepisów dotyczących budynków mieszkalnych (przeznaczonych na pobyt ludzi ). Lokalizacja budynku na zakładanym terenie, powinna odpowiadać przepisom ppoż. Itp.
2) Instalację fotowoltaiczną z rozdziałem na każde mieszkanie umiejscowioną na dachu budynku, moc 4 x 4 kWp i 2 x 3kWp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1250000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1480000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1300000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Budowlane Jarosław Wyszomirski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591754147

7.3.4) Miejscowość: Rawy-Gaczkowo 9

7.3.5) Kod pocztowy: 07-323

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1300000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-08-30
2021-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane