Rozbudowa przejścia dla pieszych znajdującego się w ciągu drogi powiatowej Nr 1457N w miejscowości Sząbruk na wysokości skrzyżowania ul. Wiktora Steffena i ul. Pogodnej.
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00271351
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00271351/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 09:12
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8fcf05c-1f81-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7393019602
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00271351 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa przejścia dla pieszych znajdującego się w ciągu drogi powiatowej Nr 1457N w miejscowości Sząbruk na wysokości skrzyżowania ul. Wiktora Steffena i ul. Pogodnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510866733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Cementowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-429
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psd@powiat-olsztynski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psd.olsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/psd_olsztyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność wspomagająca transport lądowy, pozostała
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa przejścia dla pieszych znajdującego się w ciągu drogi powiatowej Nr 1457N w miejscowości Sząbruk na wysokości skrzyżowania ul. Wiktora Steffena i ul. Pogodnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8fcf05c-1f81-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00271351
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002362/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.36 Rozbudowa przejścia dla pieszych znajdującego się w ciągu drogi powiatowej Nr 1457N w msc Sząbruk na wysokości skrzyżowania ul. Wiktora Steffena i ul. Pogodnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00193249/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.262.37.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 297967,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dotyczących rozbudowy przejścia dla pieszych znajdującego się w ciągu drogi powiatowej Nr 1457N w miejscowości Sząbruk na wysokości skrzyżowania ul. Wiktora Steffena i ul. Pogodnej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
a) opis przedmiotu zamówienia – załącznik Nr 3 do SWZ,
b) projekt umowy– załącznik Nr 4 do SWZ,
c) program funkcjonalno- użytkowy – załącznik Nr 5 do SWZ,
d) mapka poglądowa – Załącznik Nr 6 do SWZ,
e) projekt stałej organizacji ruchu – Załącznik Nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |