Roboty budowlane polegające na budowie budynku gospodarczego wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew.3/1, 2/2, 4/2 obręb 0008 w Błoniu – zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji.
POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00271824
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00271824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 11:20
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0803b5e-041b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272185341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00271824 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na budowie budynku gospodarczego wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew.3/1, 2/2, 4/2 obręb 0008 w Błoniu – zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 129/133
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 733 72 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pwz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pwz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pwz.pl/redir,przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na budowie budynku gospodarczego wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew.3/1, 2/2, 4/2 obręb 0008 w Błoniu – zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0803b5e-041b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00271824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000399/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Roboty budowane polegające na budowie budynku gospodarczego wraz z zagospodarowaniem terenu na działce nr ew. 3/1, 2/2, 4/2 obręb 0008 w Błoniu - zamówienie podstawowe wraz z prawem opcji.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157507/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZA.272.1.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 227083,76 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 198221,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Niniejsze zamówienie (część II ) obejmuje wykonanie prac budowlanych związanych z budową budynku gospodarczego oraz dwóch wiat na działce nr 4/2 zlokalizowanej w Błoniu przy ul. Lesznowskiej przy istniejącym budynku Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz budynku komory dymowej wraz ze ścieżką edukacyjną „Ognik”. W projektowanym budynku będą mieścić się 2 pomieszczenia gospodarcze oraz 2 wydzielone przestrzenie w części wiaty zewnętrznej gospodarczej. Budynek jest niepodpiwniczony, parterowy o wysokości 3,71 m. Wejścia do pomieszczeń gospodarczych w budynku zlokalizowane zostały od wschodniej strony. Wejścia do wiat zewnętrznych przewidziane zostały w południowej i zachodniej części. Wiaty wydzielone zostaną ogrodzeniami palisadowymi poziomymi ( przęsła z profila 80x20mm, odstęp między profilami 35mm) Przewiduje się wykonanie bryły budynku w spokojnej tonacji kolorystycznej od bieli, jasnej szarości i grafitu.
2. Parametry techniczne Powierzchnia netto: 37,11 m2 Kubatura : 62,40 m3 Wysokość budynku: 3,71 m Ilość kondygnacji: I (parter). Teren przeznaczony pod planowaną inwestycję jest płaski a poziom istniejącego terenu waha się od rzędnej 89.6 m n.p.m do 89.8 m n.p.m.
3. Przewiduje się wyposażenie budowanego obiektu w instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną zgodnie z PZT oraz projektami poszczególnych branż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |