Naprawa i utrzymanie dróg leśnych położonych na terenie Nadleśnictwa Kartuzy w roku 2021
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kartuzy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00274323
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00274323/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-18 12:44
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c2fded3-30ad-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5890010100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00274323 z dnia 2021-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa i utrzymanie dróg leśnych położonych na terenie Nadleśnictwa Kartuzy w roku 2021
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kartuzy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nadleśniczego Sobiesława Mościckiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kartuzy@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_gdansk/nadl_kartuzy/zamowienia_publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_kartuzy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa i utrzymanie dróg leśnych położonych na terenie Nadleśnictwa Kartuzy w roku 20212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c2fded3-30ad-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274323
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00065877/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Naprawa i utrzymanie dróg leśnych położonych na terenie Nadleśnictwa Kartuzy w roku 2021
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00236481/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie napraw i utrzymania nawierzchni dróg tłuczniowych i gruntowych położonych na terenie Nadleśnictwa Kartuzy w roku 2021.
2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
• Profilowanie nawierzchni w ilości 18237 m2
• Zagęszczanie nawierzchni w ilości 18237 m2
• Naprawa nawierzchni kruszywem łamanym (tłuczeń) 0-31,5 mm (dostawa materiału wraz z transportem i rozścieleniem miejscowym lub ciągłym na drodze) w ilości 450 ton,
• Naprawa nawierzchni kruszywem łamanym (tłuczeń) 31,5-63 mm (dostawa materiału wraz z transportem i rozścieleniem miejscowym lub ciągłym na drodze) w ilości 2000 ton,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (załącznik nr 10 do SWZ);
b) przedmiar robót (załącznik nr 9 SWZ).
Zamawiający informuje, że ilości poszczególnych pozycji zawartych w przedmiarze ze względu na nieprzewidywalny charakter prac są danymi szacunkowymi i w trakcie realizacji zamówienia mogą ulec zmianie.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia i/lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji ujętych w przedmiarze do wysokości maksymalnego wynagrodzenia brutto. Rozliczenie następować będzie za faktyczną ilość wykonanych robót kosztorysem powykonawczym. W przypadku pozycji nr 1 - 4 przedmiaru dopuszcza się zwiększenie każdej z tych pozycji o 50% pierwotnej ilości pozycji ujętej w przedmiarze.
Realizacja zamówienia odbywać się będzie sukcesywnie, na podstawie bieżących potrzeb Zamawiającego, w oparciu o zlecenia Zamawiającego zawierającego zakres robót, lokalizację oraz termin wykonania, które Wykonawca otrzyma w formie pisemnej od Zamawiającego.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu ustalonego w przedmiarze robót a w konsekwencji również całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy. Zamawiający gwarantuje wykonanie 50% wartości umownej zamówienia. Ograniczenie przez Zamawiającego zakresu przedmiotu zamówienia nie stanowi niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązania. Wykonawcy nie przysługuje wówczas prawo żądania wynagrodzenia za zaniechany zakres robót.
Wykonawca musi udzielić minimum 6 miesięcznej gwarancji na wykonane roboty budowlane, licząc od dnia ostatniego odbioru końcowego robót i podpisanego protokołu odbioru. Wykonawca może udzielić dłuższej gwarancji, aby uzyskać dodatkowe punkty z zakresu pozacenowych kryteriów oceny ofert.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298207,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368605,42 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298207,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. „GABREX” Gabriel Regliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891120463
7.3.3) Ulica: ul.Raduńska 66c
7.3.4) Miejscowość: Niestępowo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-331
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298207,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |