Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Długiem Starem - wymiana pieca C.O. w kotłowni
Gmina Święciechowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00272052
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00272052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 12:12
- Lokalizacja
- Święciechowa, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e84d8f31-3887-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 6972235722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00272052 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Długiem Starem - wymiana pieca C.O. w kotłowni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Święciechowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ułańska
1.5.2.) Miejscowość: Święciechowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-115
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 5333 510
1.5.8.) Numer faksu: 65 5299 548
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@swieciechowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.swieciechowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Długiem Starem - wymiana pieca C.O. w kotłowni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e84d8f31-3887-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00272052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000836/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Długiem Starym - wymiana pieca C.O. w kotłowni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250964/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FS.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres robót przewidzianych do realizacji obejmuje :
1) Prace demontażowe i utylizację materiałów z rozbiórki kotłowni węglowej.
2) Montaż nowego kotła (zwanego dalej piecem lub kotłem) na ekogroszek 5 klasa Ecodesign 200 kW – kocioł materiał Inwestora.
3) Montaż zasobnika c. w. u. o poj. 300 litrów.
4) Montaż naczyń wzbiorczych.
5) Montaż stacji uzdatniania wody.
6) Montaż nowego układu pompowego.
7) Montaż kompletnego systemu kominowego z czopuchem.
8) Wpięcie pieca do istniejącego systemu c. o.
9) demontaż i powtórny montaż zewnętrznych drzwi wejściowych do kotłowni, roboty rozbiórkowe i odtworzenie umożliwiające transport nowego kotła do kotłowni.
Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów i urządzeń (z wyłączeniem kotła grzewczego).
Uwaga: Pozwolenie nr 347/2021/A Wielkopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w pkt. 2.1 określa obowiązek kierowania robotami budowlanymi przez osoby spełniające wymagania, o któ-rych mowa w art. 37 c ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, tj. robotami budowlanymi kieruje przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru osoba, która posiada uprawnienia budowlane określone przepisami Prawa budowlanego oraz która przez co najmniej 18 miesięcy brała udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót i sposób ich wykonania jest opisany w przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ), w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót „STWIOR” (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz projekcie budowlanym (Załącznik nr 11 do SWZ).
Wymienione dokumenty są załącznikami niniejszej SWZ i wraz z nią są zamieszczone na stronie https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz internetowej stronie Zamawiającego bip.swieciechowa.pl. Dokumentacja projektowa jest istotnym elementem zamówienia i jakiekolwiek wymaganie zawarte w tym dokumencie jest tak samo wiążące, jak gdyby występowało ono we wszystkich dokumentach. Wykonawca nie może wykorzystywać na swoją korzyść jakichkolwiek błędów lub braków w Dokumentacji projektowej, a o ich wykryciu winien bezzwłocznie powiadomić Zamawiającego, który zdecyduje o dokonaniu zmian lub uzupełnień.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przepis art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.Zamawiający dnia 29 października 2021 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp na zadanie pn. „Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Długiem Starem – wymiana pieca C.O. w kotłowni”. W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. 16.11.2021 r. do godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.
| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |