Dostawa podnośników nożycowych do Składnic RARS
Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00307261
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-09 11:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5260002004
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Podnośniki lub przenośniki ciągłe, koszowe
Wykonawcy
4 przyznane
GUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWABielsko-Biała, PL
139 782,12 PLNGUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWABielsko-Biała, PL
169 733,85 PLNGUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWABielsko-Biała, PL
169 733,85 PLNGUTLIFT MARCIN GUT SPÓŁKA KOMANDYTOWABielsko-Biała, PL
139 782,12 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.