wykonanie robót budowlanych polegających na odtworzeniu cmentarza wojennego nr 202 przy ul. Szpitalnej – M.B Fatimskiej w Tarnowie
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00272320
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00272320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 13:01
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d08bede2-d275-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6761161205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00272320 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wykonanie robót budowlanych polegających na odtworzeniu cmentarza wojennego nr 202 przy ul. Szpitalnej – M.B Fatimskiej w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514176
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@malopolska.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malopolska.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.malopolska.uw.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wykonanie robót budowlanych polegających na odtworzeniu cmentarza wojennego nr 202 przy ul. Szpitalnej – M.B Fatimskiej w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d08bede2-d275-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00272320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010351/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.1.1 Rewaloryzacja wybranych cmentarzy wojennych z okresu I wojny światowej położonych na terenie Brzeska, Tarnowa, Krakowa, Wadowic oraz powiatów bocheńskiego i tarnowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM). Działanie : 6.1 Rozwój dziedzictwa kulturowego i naturalnego Poddziałanie: 6.1.1 Ochrona i opieka nad zabytkami2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095230/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WL-IV.272.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 422495,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na odtworzeniu cmentarza wojennego nr 202 (alejek, pomnika głównego i furty od strony zachodniej, ogrodzenia od strony wschodniej) na terenie działek nr 70/7,70/3, 70/5 obręb 1085 przy ul. Szpitalnej – M.B Fatimskiej w Tarnowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W związku z odrzuceniem oferty nr 4 złożonej przez Wykonawcę Konserwacja Obiektów Zabytkowych Mateusz Drabczyński, ceny wszystkich pozostałych ofert (w tym oferty z najniższą ceną w wysokości 655 017,78 zł) nie mieszczą się w kwocie przeznaczonej przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia, wynikającej z porozumienia zawartego w ramach programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej: Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (RPO WM). Działanie: 6.1 Rozwój dziedzictwa kulturowego i naturalnego; Poddziałanie: 6.1.1 Ochrona i opieka nad zabytkami, w którym określono wartość zadania na 467.400 zł. Wojewoda Małopolski wystąpił do Instytucji Zarządzającej o uznanie poniesionych przed zawarciem porozumienia wydatków na realizację projektu jako oszczędności w ramach wydatków niekwalifikowanych, co pozwoli na zwiększenie kwoty planowanej na to zadanie do 519 670,00 zł. Zamawiający nie może przekroczyć tej kwoty
i postanawia jak na wstępie.
| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |