Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i utwardzeniem nawierzchni w Parku nad Strumykiem przy ul. Budowlanych w Głogowie w ramach zadania pn. „Budowa tężni solankowych”.
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00272422
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00272422/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 13:21
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd6e74d5-3bd1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00272422 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i utwardzeniem nawierzchni w Parku nad Strumykiem przy ul. Budowlanych w Głogowie w ramach zadania pn. „Budowa tężni solankowych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 767265583
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i utwardzeniem nawierzchni w Parku nad Strumykiem przy ul. Budowlanych w Głogowie w ramach zadania pn. „Budowa tężni solankowych”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd6e74d5-3bd1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00272422
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003361/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa tężni solankowych ( w parku przy ul. Budowlanych)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00253523/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.48.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 272045,16
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa tężni solankowej wraz z zagospodarowaniem terenu i utwardzeniem nawierzchni w Parku nad Strumykiem przy ul. Budowlanych w Głogowie w ramach zadania pn. „Budowa tężni solankowych”.
W ramach zagospodarowania terenu przewidziano ciągi komunikacyjne, w postaci utwardzonego obejścia wokół tężni oraz dojścia do tężni od alejek spacerowych, wykonane z nawierzchni żwirowych, zgodnie z istniejącymi nawierzchniami w Parku. Dla optymalnego i funkcjonalnego wykorzystania terenu inwestycji, dodatkowo wprowadzone zostały elementy małej architektury w postaci ławek, leżaków koszy na śmieci. Projekt przewiduje również oświetlenie terenu wokół tężni, ciągów pieszych oraz oświetlenie dekoracyjne (iluminacyjne) obiektu.
Przeznaczenie terenu: rekreacyjno-wypoczynkowa.
Poziom posadowienia tężni na rzędnej ±0,00=90,60 m n.p.m
Powierzchnia terenu objęta zamówieniem – 787,35 m2
w tym:
- powierzchnia zabudowy - 13,20 m2
- powierzchnia ciągów pieszych żwirowych - 170,84 m2
- powierzchnia zieleni urządzonej - 603,31 m2
Teren objęty zamówieniem znajduje się w obrębie działek nr 269, 270/10 obręb 0006 Hutnik w Głogowie(ul. Budowlanych), wchodzącej w skład obszaru wpisanego do rejestru zabytków pod numerem A/2642/2178 decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 31.03.1975r.
Zamawiający posiada ważne pozwolenie na budowę - decyzja nr 332.2021 z dnia 30 września 2021r., pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych oraz podejmowanie innych działań przy zabytku - Decyzja nr 729/2021 z dnia 19 sierpnia 2021r. oraz decyzję nr 539/2021 z dnia 30 czerwca - zezwolenie na usunięcie drzew.
Roboty należy wykonać w oparciu o załączoną do SWZ dokumentację projektową, przedmiar oraz zgodnie z ww. decyzjami.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt zagospodarowania terenu i techniczne, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
45215110-1 - Roboty budowlane w zakresie uzdrowisk
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |