"Dostawa sprzętu medycznego dla Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie - z podziałem na zadania"
PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00272948
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-11-17 15:23
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5661805832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
SymulatoryUrządzenia medyczneRóżne urządzenia i produkty medyczneSymulatory szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
OctaSim Sp. z o.o.Szczecin, PL
129 800 PLNSIMEDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
15 117,93 PLNSIMEDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
15 117,93 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.