Remonty dróg leśnych – usuwanie szkód powodziowych na terenie Nadleśnictwa Ujsoły Etap II
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO UJSOŁY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00273106
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00273106/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 19:47
- Lokalizacja
- Ujsoły, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb757790-2be4-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5530007248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty odwadniająceRoboty rozbiórkowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty inżynieryjne i budowlane
Wykonawcy
6 przyznanych
ZAKŁAD BUDOWLANO-MONTAŻOWY PROBUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 0
23 500,08 PLNFIRMA USŁUGOWA "BESKIDEK" S.C. MARTA MATUSZNY, WOJCIECH MATUSZNYIstebna, PL · lot 1
66 015 PLNZAKŁAD BUDOWLANO-MONTAŻOWY PROBUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 2
103 161,05 PLNZAKŁAD BUDOWLANO-MONTAŻOWY PROBUD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 3
87 359,93 PLNZAKŁAD BUDOWLANO-MONTAŻOWY PROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŻywiec, PL · lot 4
243 117,13 PLNJERZY SZCZOTKARycerka Górna, PL · lot 5
14 656,38 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00273106 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty dróg leśnych – usuwanie szkód powodziowych na terenie Nadleśnictwa Ujsoły Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO UJSOŁY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001978
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świętego Huberta 2
1.5.2.) Miejscowość: Ujsoły
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-371
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ujsoly@katowice.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ujsoly.katowice.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-ujsoly/remonty-drog-lesnych--usuwanie-szkod-powodziowych-na-terenie-nadlesnictwa-ujsoly-cz-ii1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty dróg leśnych – usuwanie szkód powodziowych na terenie Nadleśnictwa Ujsoły Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb757790-2be4-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00273106
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00231350/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 490984,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – Usuwanie szkody powodziowej na drodze leśnej Kościelec, leśnictwo OkrągłeDroga leśna przeznaczona do remontu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, powiat żywiecki, Gmina Ujsoły, miejscowość Złatna i znajduje się na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w leśnictwie Okrągłe.
Projektowany remont wykonany zostanie w obrębie istniejącego pasa drogi leśnej bez naruszenia prawa własności osób trzecich.
Remont obejmuje odcinek drogi leśnej stokowej o długości 115,0 mb i szerokości 3,50 m.
Remont obejmuje roboty budowlane w szczególności w zakresie:
- Mechanicznego wykonanie koryta na całej szerokości jezdni,
- Wykonania podbudowy z kruszywa łamanego,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
4.5.5.) Wartość części: 24562,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Naprawa szkody powodziowej na drodze leśnej nr 10 w leśnictwie GawłowskieDroga leśna przeznaczona do remontu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, powiat żywiecki, Gmina Ujsoły, miejscowość Złatna i znajduje się na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w leśnictwie Gawłowskie.
Projektowany remont wykonany zostanie w obrębie istniejącego pasa drogi leśnej bez naruszenia prawa własności osób trzecich.
Remont obejmuje odcinek drogi leśnej stokowej o długości 120,0 mb i szerokości 3,50 m.
Remont obejmuje roboty budowlane w szczególności w zakresie:
- Mechanicznego wykonanie koryta na całej szerokości jezdni,
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
4.5.5.) Wartość części: 63002,17 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 – Usuwanie szkód powodziowych na drodze leśnej nr 16 w leśnictwie GawłowskieDroga leśna przeznaczona do remontu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, powiat żywiecki, Gmina Ujsoły, miejscowość Złatna i znajduje się na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w leśnictwie Gawłowskie.
Projektowany remont wykonany zostanie w obrębie istniejącego pasa drogi leśnej bez naruszenia prawa własności osób trzecich.
Remont obejmuje odcinek drogi leśnej stokowej o długości 110,0 mb i szerokości 3,0 m.
Remont obejmuje roboty budowlane w szczególności w zakresie:
- Mechanicznego wykonanie koryta na całej szerokości jezdni,
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- Wykonanie przepustów rurowych pod zjazdami,
- Wykonanie i zabudowa wodospustów drewnianych,
- Usuwanie namułu z cieków,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232452-5 - Roboty odwadniające
4.5.5.) Wartość części: 107092,96 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 – Szkoda powodziowa - naprawa uszkodzonego korpusu drogi leśnej nr 41 w leśnictwie Morgi.Droga leśna przeznaczona do remontu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, powiat żywiecki, Gmina Ujsoły, miejscowość Soblówka i znajduje się na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w leśnictwie Morgi.
Projektowany remont wykonany zostanie w obrębie istniejącego pasa drogi leśnej bez naruszenia prawa własności osób trzecich.
Remont obejmuje odcinek drogi leśnej stokowej o długości 30,0 mb i szerokości 3,0 m.
Remont obejmuje roboty budowlane w naprawy uszkodzonego korpusu drogi leśnej w tym umocnienie korpusu drogowego koszami z siatki stalowej, remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno-asfaltową uzupełnienie krawędzi jezdni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.5.) Wartość części: 75250,95 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5 – Przebudowa drogi nr 45 w leśnictwie Morgi.Droga leśna przeznaczona do remontu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, powiat żywiecki, Gmina Ujsoły, miejscowości Soblówka i znajduje się na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w leśnictwie Morgi. Działka nr 3060/10.
Projektowany remont wykonany zostanie w obrębie istniejącego pasa drogi leśnej bez naruszenia prawa własności osób trzecich.
Przebudowa obejmuje odcinek drogi leśnej stokowej od 0+000 do 0+390 o długości 390,0 mb o szerokości 3,50 – 5,0 m i szerokości jezdni 3,50 m. Szerokość poboczy 0,40 – 0,60 m.
Remont obejmuje roboty budowlane w szczególności w zakresie:
- rozbiórki uszkodzonych wodospustów,
- korytowania zabrudzonej podbudowy tłuczniowej,
- uzupełnienia podbudowy i nadania normatywnych spadków,
- wykonania warstwy wiążącej z betonu asfaltowego,
- skropienia nawierzchni,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
- wykonania poboczy,
- odmulenia rowów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45232452-5 - Roboty odwadniające
4.5.5.) Wartość części: 208234,94 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6 – Usuwanie szkód powodziowych na drodze „Wzdłuż torów” w leśnictwie Kiczora.Droga leśna przeznaczona do remontu zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego, powiat żywiecki, Gmina Milówka, miejscowość Zwardoń i znajduje się na terenie Nadleśnictwa Ujsoły w leśnictwie Kiczora.
Projektowany remont wykonany zostanie w obrębie istniejącego pasa drogi leśnej bez naruszenia prawa własności osób trzecich.
Remont obejmuje odcinek drogi leśnej stokowej o długości 50,0 mb i szerokości 3,0 m.
Remont obejmuje roboty budowlane w szczególności w zakresie:
- Mechanicznego wykonania koryta na całej szerokości jezdni,
- Wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego - warstwa dolna,
- Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego – górna,
- Usuwanie namułu z cieków,
- Oczyszczenie przepustów o średnicy 0,4 m z namułu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232452-5 - Roboty odwadniające
4.5.5.) Wartość części: 12840,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23500,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27117,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23500,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532543554, REGON: 368941275
7.3.3) Ulica: ul. Leśnianka 101
7.3.4) Miejscowość: Żywiec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23500,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66015,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82893,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66015,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Uslugowa „Beskidek” s.c. Marta Matuszny, Wojciech Matuszny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5482635939 REGON 241839954
7.3.3) Ulica: Istebna 1267
7.3.4) Miejscowość: Istebna
7.3.5) Kod pocztowy: 43-470
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66015,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103161,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139998,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103161,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532543554, REGON: 368941275
7.3.3) Ulica: ul. Leśnianka 101
7.3.4) Miejscowość: Żywiec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103161,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87359,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99098,71 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87359,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532543554, REGON: 368941275
7.3.3) Ulica: ul. Leśnianka 101
7.3.4) Miejscowość: Żywiec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87359,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243117,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302423,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243117,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Montażowy PROBUD Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5532281456, REGON: 072886097
7.3.3) Ulica: ul. Leśnianka 101
7.3.4) Miejscowość: Żywiec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243117,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14656,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15268,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14656,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STOLBUD SZCZOTKA Jerzy Szczotka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5530010606, REGON: 070061323
7.3.3) Ulica: Rycerka Górna 395
7.3.4) Miejscowość: Rajcza
7.3.5) Kod pocztowy: 34-370
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14656,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |