Remont wewnętrznych instalacji gazowych w budynkach i lokalach mieszkalnych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu
Zarząd Budynków Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00272811
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00272811/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-11-17 14:40
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9010bd63-37e4-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 5780006652
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00272811 z dnia 2021-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wewnętrznych instalacji gazowych w budynkach i lokalach mieszkalnych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002809929
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552212000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zbk.elblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbk.elblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zbk_elblag1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wewnętrznych instalacji gazowych w budynkach i lokalach mieszkalnych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9010bd63-37e4-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00272811
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004700/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont wewnętrznych instalacji gazowych w budynkach i lokalach mieszkalnych administrowanych przez Zarząd Budynków Komunalnych w Elblągu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250139/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-20/DAO/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 179187,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Obr. Pokoju 17-17A w Elblągu.
Szczegółowy zakres robót do wykonania określa projekt techniczny, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące ZAŁĄCZNIK NR 8 do SWZ.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 45.00.00.00-7, 45.33.30.00-0.
3) Czas trwania lub termin wykonania: okres w dniach: 20 dni roboczych od daty protokólarnego przekazania przedmiotu umowy.
4) Kryteria oceny ofert: cena 60%, okres rękojmi za wady 40%
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 29043,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr: 2NAZWA: Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Pływacka 1A w Elblągu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Pływacka 1A w Elblągu.
Szczegółowy zakres robót do wykonania określa projekt techniczny, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące ZAŁĄCZNIK NR 9 do SWZ.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 45.00.00.00-7, 45.33.30.00-0.
3) Czas trwania lub termin wykonania: okres w dniach: 20 dni roboczych od daty protokólarnego przekazania przedmiotu umowy.
4) Kryteria oceny ofert: cena 60%, okres rękojmi za wady 40%
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 28067,70 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr: 3NAZWA: Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy
ul. Wyspiańskiego 27 w Elblągu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy
ul. Wyspiańskiego 27 w Elblągu.
Szczegółowy zakres robót do wykonania określa projekt techniczny, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące ZAŁĄCZNIK NR 10 do SWZ.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 45.00.00.00-7, 45.33.30.00-0.
3) Czas trwania lub termin wykonania: okres w dniach: 20 dni roboczych od daty protokólarnego przekazania przedmiotu umowy.
4) Kryteria oceny ofert: cena 60%, okres rękojmi za wady 40%
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 22156,21 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr: 4NAZWA: Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Obr. Pokoju 15 w Elblągu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Obr. Pokoju 15 w Elblągu.
Szczegółowy zakres robót do wykonania określa projekt techniczny, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące ZAŁĄCZNIK NR 11 do SWZ.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 45.00.00.00-7, 45.33.30.00-0.
3) Czas trwania lub termin wykonania: okres w dniach: 20 dni roboczych od daty protokólarnego przekazania przedmiotu umowy.
4) Kryteria oceny ofert: cena 60%, okres rękojmi za wady 40%
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 22646,84 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część Nr: 5NAZWA: Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Kwiatowa 2 w Elblągu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy ul. Kwiatowa 2
w Elblągu.
Szczegółowy zakres robót do wykonania określa projekt techniczny, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące ZAŁĄCZNIK NR 12 do SWZ.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 45.00.00.00-7, 45.33.30.00-0.
3) Czas trwania lub termin wykonania: okres w dniach: 20 dni roboczych od daty protokólarnego przekazania przedmiotu umowy.
4) Kryteria oceny ofert: cena 60%, okres rękojmi za wady 40%
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 24884,34 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
NAZWA: Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przyul. Czerniakowska 14 w Elblągu.
1) Krótki opis ze wskazaniem wielkości lub zakresu zamówienia:
Remont wewnętrznej instalacji gazowej w budynku i lokalach mieszkalnych przy
ul. Czerniakowska 14 w Elblągu.
Szczegółowy zakres robót do wykonania określa projekt techniczny, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące ZAŁĄCZNIK NR 13 do SWZ.
2) Wspólny słownik Zamówień (CPV) : 45.00.00.00-7, 45.33.30.00-0.
3) Czas trwania lub termin wykonania: okres w dniach: 20 dni roboczych od daty protokólarnego przekazania przedmiotu umowy.
4) Kryteria oceny ofert: cena 60%, okres rękojmi za wady 40%
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 24614,84 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nie została złożona zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego określonymi w SWZ, a także w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. Oferta niepoprawnie zweryfikowana, nie można odczytać przesłanych plików. W związku z brakiem możliwości zapoznania się z treścią oferty Zamawiający uznaje, że oferta nie wpłynęła do postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nie została złożona zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego określonymi w SWZ, a także w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. Oferta niepoprawnie zweryfikowana, nie można odczytać przesłanych plików. W związku z brakiem możliwości zapoznania się z treścią oferty Zamawiajacy uznaje, że oferta nie wpłynęła do postępowania.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nie została złożona zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego określonymi w SWZ, a także w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. Oferta niepoprawnie zweryfikowana, nie można odczytać przesłanych plików. W związku z brakiem możliwości zapoznania się z treścią oferty Zamawiajacy uznaje, że oferta nie wpłynęła do postępowania.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nie została złożona zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego określonymi w SWZ, a także w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. Oferta niepoprawnie zweryfikowana, nie można odczytać przesłanych plików. W związku z brakiem możliwości zapoznania się z treścią oferty Zamawiajacy uznaje, że oferta nie wpłynęła do postępowania.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nie została złożona zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego określonymi w SWZ, a także w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. Oferta niepoprawnie zweryfikowana, nie można odczytać przesłanych plików. W związku z brakiem możliwości zapoznania się z treścią oferty Zamawiajacy uznaje, że oferta nie wpłynęła do postępowania.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta nie została złożona zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego określonymi w SWZ, a także w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. Oferta niepoprawnie zweryfikowana, nie można odczytać przesłanych plików. W związku z brakiem możliwości zapoznania się z treścią oferty Zamawiajacy uznaje, że oferta nie wpłynęła do postępowania.
| 2021-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |